Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikában az afroamerikaiak...

Amerikában az afroamerikaiak fele utálja a fehér embereket?

Figyelt kérdés
Az egyik 34 éves barátom mondja, aki kint él Amerikában, ő azt mondta nekem, hogy az afroamerikaiak üldözik a fehéreket, de a fehérek is üldözik az afroamerikaiakat. Volt ez a fehér rendőr, akit úgy hívtak hogy Daren Wilson, ő megölte Michael Brownt, mert Michael Brown valamit elkövetett, aztán Daren Wilsont felmentették, és emiatt zavargások törtek ki, a másik meg az, hogy Eric Garnert megfulladt a rendőr miatt, a rendőrt felmentették, de ott csak tüntetés volt, mert a fehérek és az afroamerikaiak tüntettek a rendőr miatt, mert felmentették a gyilkosság alól. Az afroamerikaiak fele azért utálja a fehér embereket, mert azt mondják hogy a fehér emberek üldözik őket, mert a fehér emberek fele neonáci és Ku Klux Klan elveket vall. Ezeket mondta a 34 éves barátom, aki kint él Amerikában.

2015. jún. 13. 16:01
 1/2 anonim válasza:
62%
Én is kint éltem, New York-ban 6 évet.A tapasztalatom az ha megtudják, hogy külföldi vagy akkor nem annyira utálnak mint a helyi fehéreket.Kivéve ha érzik, hogy lenézed őket akkor ők is úgy viseltetnek irántad. Egyébként a külföldieket mindenki utálja kint és igazuk is van, elveszik a munkát az igazi amerikaiaktól, azért értem meg őket mert én mindig is amerikainak éreztem magam sajnos az állampolgárságot nem tudtam megszerezni
2015. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Tudod kik az Amerikaiak te szerencsétlen? Az indiánok, akkor ki vette el kitől a munkát? Mi is utáljuk itt a nig-gereket meg a hasonlókat, nyugi.
2017. júl. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!