Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen már ciki pónikkal,...

Hány évesen már ciki pónikkal, műanyag állatokkal, Legóval játszani?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legoval miert lenne ciki? 30 evesen is sokan hobbibol legoznak, lego szetteket gyujtenek. Kreativ jatek es minden korosztalynak tud ujat mutatni.
2020. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem amíg az ember élvezi az olyan cselekedeteket, addig nincs azzal gond, ha más leszólja, hát szólja, de nem ő dolga
2020. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet ciki, max a gyerek gondolja azt egy bizonyos kor után, vagy a körülötte lévők állítják azt. Mindenki addig csinálja kedve szerint, ameddig akarja.
2020. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen legóépületeket építek. Ez az egyik hobbim.


A póni meg a műanyag állat szerintem más kategória, de hát ki mit szeret... miért lenne bármi ciki?

2020. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Nyilván nem fogod feltölteni YT-re képpel, arccal, hogy éppen játékpónival játszol 30 éves férfiként, meg nem fogod ezt elmesélni a kocsmában, de nem ciki, nem tartozik ez senkire, csak rád.

Én mai napig szoktam mondjuk gyurmázni, pedig felnőtt vagyok.

2020. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is felnőtt vagyok, de a kamaszkorom egy része azzal telt el, hogy egy csomó minden, amit szerettem, (igen, gyurmázni is, képregényeket olvasni stb.), ciki, dedós volt az osztálytársaim, ismerőseim szemében, és ki is voltam ezért közösítve.
2020. jún. 24. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

99 éves kor után nem szabad, legalább is a legtöbb játék dobozára az van írva ;)


Nem ciki.

2020. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban van ilyen, hogy ciki jól érezni magad, mert akkor hirtelen mindenki felnőttet akar játszani.

Most meg itt van két felnőtt a szobában, párom (26 éves) GTA-zik, én (24) Minecraftoztam, mielőtt feljöttem volna gyakorira. Oké, nem póni, hanem videojáték, de ugyanaz a kategória :D Karácsonyra meg egy repülőgép-makettet kaptam tőle, és olyan boldog voltam, mint utljára szerintem kb gyerekkoromban :D

2020. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8asnak:

Ezt öröm volt elolvasni :D még nekem is jól esett, amit meséltél


(2es vagyok)

2020. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!