Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én találom idegesítőnek...

Csak én találom idegesítőnek a menstruációval kapcsolatos reklámokat?

Figyelt kérdés

Utálom azokat a reklámokat, amik úgy tekintenek a menstruációra, mintha hű de jó dolog lenne, és a legnagyobb dicsőség, ami a nőkkel történhet, holott nem így van.

Miért kell így reklámozni a tamponokat meg a betéteket? Ezzel sok kislányt nyomorítanak meg lelkileg, mert mar kicsi koruktól az a szenny ömlik az arcukba, hogy a menstruáló nő hiperboldog, energiadús és szuper jól érzi magát a bőrében, holott az esetek többségében nem így van.



2020. jún. 24. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Pozitívan próbálnak hatni a nézőre. Amikor volt egy fogínyvédő fogkrém reklám amiben egy ember a lefolyóba köpte a fogát akkor meg az zavart egyeseket. Ha görcsölő nőket mutatnának akikből ömlik a vér az se tetszene mindenkinek.
2020. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Akiket ezek a reklámok megnyomorítanak, azokkal már eleve valami nem stimmel. 20 éve menstruálok, de sem gyerekként, sem most nem zavarnak ezek a reklámok. Pont, hogy azt reklámozzák, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga és nem kell begubózni azokon a napokon. Nem értem ettől miért lenne lelki nyomorék valaki.

Én azt mondom, inkább azokkal a nőkkel nem stimmel valami, akik nem tudnak normálisan együtt élni a havi bajjal.

2020. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én minden reklámot idegesítőnek találok...
2020. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én csak azt tartom benne idegesítőnek, hogy erőltetetten próbálnak vicceskedni, vagy nem tudom, nézd meg a menstruáló indián nevedet...
2020. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem nyomorít meg. Sőt, inkább segít, hogy ne legyen tabu. Hogy merjenek kérdezni a lányok, ha vmit nem tudnak.
2020. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A kék folyadékos tampon- és betétraklámok még elmennek. Viszont a gusztustalan lefolyótisztitós reklámokat utálom, főleg, ha közben ebédelek!
2020. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Hiszti, hiszti, hiszti.

Olyan személyként, aki volt már életében kislány, úgy gondolom hogy a hozzád hasonlóak ezerszer (ha csak nem milliószor) nagyobb kárt okoznak ilyen téren, mint pár nyamvadék reklám.

Ha nem nyígsz a WC papír, vagy a prosztata megmagyobbodas pirula reklámok miatt, akkor fogd vissza magad akkor is, ha a menstruációról van szó.

2020. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Na itt vagyok én, akit igenis tönkretettek a reklámok. Folyamatosan azt látni, hogy ilyen jó dolog menstruálni, olyan jó dolog menstruálni, aztán nem. Sokáig magamban kerestem a hibát, hogy biztos én vagyok defektes, mert nem vagyok oda a menstruációmért, és egyenesen rühellem. 14 évesen ráadásul petefészekcisztám is lett, meg hormon problémáim is voltak, ami miatt megutáltam magam mégjobban, mint nőt. Fogamzásgátlót szedtem, és nem hagytam abba, megállás nélkül szedtem. Azóta 3 év telt el, már abbahagytam a fogamzásgátló szedését, de 3 éve nem jött meg.


Tényleg pozitívan hat ez a nézőkre? Főleg a tinikre?

2020. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Egy kicsit minden reklám idegesítő, de akit ez megnyomorít, megnyugtatlak, az már a reklám előtt is nyomorult volt. Felesleges ez a kérdés, nincs értelme. Nyilván nem azzal fogják reklámozni, ahogy pl én fosok/hányok a wc mellett fetrengve menstruációkor, hanem hogy de jó is az a betét. Nem a menstruációt reklámozzák, hanem a terméket.
2020. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én még sose értelmeztem úgy egy reklámot se, hogy de jó menstruálni. Inkább, hogy ha ezt vagy azt használod, akkor kevésbé lesz kellemetlen.

8: Nekem is vannak problémáim, endometriózis, myóma, ciszta. De semmi közük a reklámokhoz. Ettől az én problémáim se nem javulnak, se nem rosszabbodnak.


Egyébként a lábgomba és körömgomba vagy a székrekedés reklámok mennyivel jobbak? :D

2020. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!