Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők ti szoktatok félni egyedül...

Nők ti szoktatok félni egyedül este hazamenni, vagy egyedül otthon? Történt már valami rossz ilyenkor veletek?

Figyelt kérdés
máj. 1. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kertesházban laktam egyedül, akkor féltem esténként, most a társasházi lakásban egyáltalán nem, nekem jó érzés, hogy vannak közvetlen szomszédok + a épületbe sem tud akárki bejönni. Hazafele sétálásnál este azért szoktam félni, de szerencsére soha semmi rossz nem történt. Szerintem csak agyamra ment a sok Ted Bundy dokumentumfilm🤣
máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

5 évig laktam külterületen, erdőben egy kisházban párommal.

Nagyon gyakran voltam otthon egyedül, mert össze-vissza dolgoztunk.

Sosem féltem, pedig nem messze tőlünk rendszeresek voltak a kiskertekbe, fészerekbe besurranó betörők.

Hozzánk sosem próbált meg senki bejönni, de ezt betudom annak, hogy van kutyánk.

A kutyust mindig este, sötétben, ha nagyon későn értem haza valahonnan akkor megesett, hogy éjfél körül vittem sétálni a házunk melletti erdőbe.

Egy percre sem izgultam soha.

máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nevelem a kislányomat és januárban, az esti fürdetésnél felnéztem az ablakba és ott nézett be egy férfi. Borzalmasan megijedtem. Azóta is minden kis neszre összerándulok.
máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pont ezért-, ezen a negatív dolgok miatt kellene egyre több nőnek megtanulnia valamilyen önvédelmi sportot. Tény, hogy születnek sorra az kölykök, de azokat a "szülőknek" nevelni is kellene, hogy ne legyen ennyire eltorzult társadalom...
máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem volt rossz tapasztalatom. Remélem nem is lesz
máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem én begolyóznék, ha ilyen történne. Késsel a párnám alatt aludnék vagy nem tudom.
máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én 2 felé harcművészetet tanultam, anno kung-fut, most karatét. Nem mondom, hogy ha egy két ajtós szekrény nekem jön, lecsapom, mit a taxi órát. De azért ad egy kis önbizalmat. Plusz sosem voltam egy félős fajta. Mai napig imádok a sötétben kóborolni éjszaka. Kutyussal is sötétedés után megyünk setálni. Csiwawa, szóval, ha megtámadnak, ő max a cipőfűzőt támadja xD
máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezek a harci fogások érnének-e valamit, ha mondjuk hátulról lefogja a kezeimet egy nálam 50 kilóval nehezebb férfi, vagy mondjuk kést szorít a torkomhoz. Az a baj, ha hátulról támadnak, kb. esélytelen védekezni, nem? Mert elölről még tökön rúgom vagy kinyomom a szemét, de hátulról?🤣
máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Katona Dius ***** válasza:
100%
Mint mondtam, nincsenek tévképzeteim. Egy nalam 50 kilóval nehezebb jól megtermett fickó ellen minden tudásom kb lópikula. Persze tanulunk arra is fogásokat, de ekkora súly és erő különbség esetén bahhatom.
máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen járok haza vonattal este 10-11 között, néha még később, azon kívül, hogy egy lélek nincs az utcákon, semmi extra. Mondjuk ez egy kis alvóváros, annak is a jobb környéke, vannak környékek, ahol félek, olykor még nappal is.
máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!