Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy feldobjaim a...

Mit tegyek,hogy feldobjaim a napjaimat?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdődött a nyár azóta nem csináltam semmi érdekeset. Egésznap a szobámban vagyok animét nézek vagy valami random játékkal játszok,esetleg alszok,ha annyira unatkozok. Valamikor edzek,kb. 2 naponta,de ezt se csinálhatom egésznap. A barátnőm más városban tartozkodok és egy ideig nem is fog hazajönni,így vele se tudok lógni.

Nagyon nincs semmi hobbim,régen olvastam,de már ahozz sincs kedvem. Esetleg mit tudnék tenni,hogy legyek egy kicsit produktatívabb?



2020. jún. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szivj valami jobb cuccot.
2020. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami jó hobbit. Pl repülőgép makettezés.
2020. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baratnobol sem derult ki, fiu vagy-e vagy lany.

Marpedig kezdj el egy gyengebb konyvet akar olvasni, es ezzel be fog indulni a tespedesbol valo kijoves. Az olvasas nemcsak maga a konyv miatt jo, de fokuszalni kezdesz, amire a tevezgetes nem eleg. Ha egy konyvbe belebujsz, a sajat uressegedbol kezdesz kijonni. Utana jobban erzed, hogy ezt is, azt is lehetne.

2020. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni, kirándulni, vagy próbálj ki valami sportot (lovaglás, kajak-kenu, stb...)
2020. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!