Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az utcánkban szokott görkorcso...

Az utcánkban szokott görkorcsolyázni egy 30 körüli, kopaszodó, kissé pocakos férfi...?

Figyelt kérdés
Most őszintén, ez mennyire férfiatlan már? Görkorcsolyázni a 12 éves kislányok szoktak. Ráadásul ennek a férfinak kisgyerekei is vannak... miért nem érzi, hogy mennyire ciki ez??

2020. jún. 27. 21:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Téged is kiröhögnek, max a BMW miatt állnak szóba veled, de azok egy agyi színvonalon állnak veled :DD gáz vagy de rohadtul
2020. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Legalább sportol valamit, ami fizikailag jót tesz neki, és ami ennél fontosabb: van annyira egészséges mentálisan, hogy leszarja, ki mit gondol.
2020. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam végig a válaszokat. Nő vagyok, nem is akármilyen... A magadfajták pisilnek utánam. De szóba sem állnék az ilyen korlátolt, kivagyi parasztokkal, BMW ide vagy oda.

A görkoris embert pedig nem nevetem ki. Bár nem hiszem, hogy ennyi idősen az számára a legfontosabb, hogy fiatal nőknek imponáljon, valószínűleg már benőtt a feje lágya, esetleg felesége, gyerekei vannak.

2020. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
35%
Amikor Pest megyében laktam, nálunk is cikinek számított a görkorcsolya, a roller és az elektromos autó. Ott cikinek számít, és kész. Átjöttem másik megyébe, itt meg teljesen normális. Nem hittem a szememnek, hogy a rollerezőket nem bántják, ki is nevettem én is őket a legelején, de hát úgy tűnik itt normális. Kész vicc. Nagy eltérések vannak megyék között. 20/F
2020. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Na bamme akkor én már lehet nem is ciki hanem űbergáz vagyok annyira "női" sportot űzök. Bár pont lesz.. rom mások véleményét mert amióta kipróbáltam a párom jógavideóit nem fáj a derekam.
2020. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#25, nem tudom, mikor laktál Pest megyében, de Bp-n már egész iparág épül az elektromos roller és autóbérlésre. Bár előbbit lehet, hogy azért nem szerették/szeretik, mert egyesek életveszélyesen közlekednek vele, elsodorják a gyalogosokat a járdán, kiszlalomoznak az úttestre stb. De ez a hülye használat hibája, okosan kezelve szerintem is egy tök jó eszköz, örülök, hogy erre máshol is rájöttek már :)


Kérdező, te meg se nőt, se BMW-t nem láttál még életedben és nem is fogsz. Max egy szakadt csöves prostihoz tudsz befizetni, de lehet, még ő is elzavar, mert akkora lúzer vagy.

2020. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
@18 Én max azokat nevetem ki, akik egy bmw-től azt hiszik, hogy mennyire királyok. Ha ez az egyetlen dolog, amivel fel tudsz szedni csajokat, na az a ciki.
2020. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki 30 évesen, de akár 50 évesen görkorcsolyázni?

egyrészt felnőtt, így nem szorul az engedélyedre

másrészt egy barom vagy

2020. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#13 messze nem

alig görkorizik valaki, ahhoz képest ami 2000-es évek elején volt

akkor még göris felvonulás is volt augusztus 20-án, és nem kevesen voltunk

egyébként miért baj, ha az öregek mozognak?

2020. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A szerencsétlen kérdező azt hiszi, hogy 25 éves kor felett már nincs is élet.


(Meg a 30 éves leharcolt 50ezerért vett bmw-jéről hiszi azt, hogy az még autó.)

2020. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!