Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kövér az arcom és a...

Miért kövér az arcom és a nyakam, ha vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, ilyen vagyok. De nagyon zavar. 17 éves lány vagyok, 166 centivel és 52-53 kilóval. Rendszeresen sportolok, izmosnak mondható vagyok, ennek ellenére eszméletlen kövér az arcom, és olyan tokám van, mintha 70 kilós lennék. Lóg az államon a zsír, igaz ezt tudom orvosolni azzal, hogy enyhén a szájpadlásomhoz nyomom a nyelvem, és így tartják az izmok, de ez hosszútávon kényelmetlen.

Valami bevált tipp ez ellen?



2020. jún. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
diéta
2020. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de ezzel a testsúllyal nem merek elkezdeni diétázni, mellesleg nem szeretnék fogyni, mert akkor tuti menne le az izomból is. Alapjáraton meg egészségesen étkezek, így nem értem, miért is van ez...
2020. jún. 28. 20:13
 3/7 anonim válasza:
100%
Ilyen a genetikád. Nekem több olyan nő ismerősöm is van, akiknek nincs éppen rossz alakja, de a mellei nagyok (testalkathoz képest) és arca is pufibbnak tűnik. Sokszor agyaltam rajta, hogy vajon kövérek e, de rájöttem, hogy csak szimplán ilyen a genetikájuk.
2020. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nálam is stimmel. Akkor nincs mit tenni... Azért köszi :)
2020. jún. 28. 22:26
 5/7 anonim válasza:
100%
Plasztikai műtéttel vagy zsírleszívással biztos lehetne tenni ellene, de szerintem erre semmi szűkség. :)
2020. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A plasztika eszembe sem jutna soha.
2020. jún. 28. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld ki az arctornát
2020. jún. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!