Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas vagyok, hosszúak a...

Magas vagyok, hosszúak a végtagjaim, vékony vagyok de nemtudok felhízni, szerintem hosszú a nyakam is, görbe a hátam. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Fiu vagyok


Mivel lehetne ezeken segíteni? Pl milyen öltözék ami kövéritene, és nem azon lenne a hangsuly hogy hosszúak a végtagjaim? amugy 181 cm és 58 kilo


2010. ápr. 18. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 15 éves vagyok.
2010. ápr. 18. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már hízni nem tudsz, izmosodj. Sportolj valamit, az még a tartásodon is javít.

Keresztbe csíkos póló, pulcsi, a hosszanti csíkozást pedig kerüld el jóóóó messzire.


17/L

2010. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ebben a korban normális, majd helyreáll ha befejezed a növést.

Sportolj.

Ne hordj nagyon bő cuccokat mert úgy fogsz kinézni minha te lennél a szárítókötél. Ez nem vonzó.


És csak hogy tudd:

Nagyon sok nő a szálas, sovány pasikra bukik. Ez az izmos alkat után a második toplistás.


20/L

2010. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bameg pont olyan vagy mint én, 181 centi, 58 kiló, 15 éves, fiú.


születési dátum? hátha az is egyezik :D:D

2010. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!