Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért izgulok ennyire a...

Miért izgulok ennyire a videochattől?

Figyelt kérdés

Utálom a hangom videóhívások során. A napokban lesz a szakdolgozatom védése, ami online fog zajlani, s mar előre rettegek, hogy mi lesz. Nemcsak a hangom, az arcom sem szeretem felvételeken, eleve utálok kamera előtt szerepelni.

Tudom, banális dolog ezen izgulni, amikor egy szakdolgozat védése nagyobb ügy, de akkor is félek. Annyira tudok izgulni, hogy az sokszor a munkám rovására megy. A védés során viszont muszáj a legjobbat kihozni magamból. Nem tudom mi tévő legyek. Ti mit tennétek?



2020. jún. 28. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy rohadtul nem fogja őket érdekelni hogy milyen a hangod.

A külsőd meg... hát ne kócosan ülj le a kamera elé, és viszlát. Nekik annyira mindegy, mondhatni egy leszel a sok közül. Ne félj.

2020. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan, egy leszel a sok közül. Mire meghallgatnak x embert, addigra már ők is elfáradnak és nem azzal lesznek elfoglalva, hogy milyen a hangod vagy melyik profilod az előnyösebb. Ne ezen parázz, a kép és a hang elmúlik, de a jegy megmarad! :) Sok sikert!
2020. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!