Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet lenne vele videochate...

Jó ötlet lenne vele videochatelni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom akit kb. 1 hónapja ismertem meg. Sokat (napi szinten) chatelünk, de a távolság miatt nem találkozhatunk. Ő Brazíliában él, és angolul beszélünk. Arra gondoltam hogy szívesen beszélnék vele Facebookon a videohívással. Csak tartok tőle hogy nem értenénk meg egymást😕. Marmint nem beszélünk rosszus angolul és jó is lenne mert legalább gyakorolnám az angolt miközben vele beszélek. De félek hogy más a kiejtésünk és nem érteném meg h mit mondd megy ilyenek... esetleg h gáz lenne és nem lenne téma. De úgy kipróbálnám..

Szerintetek rossz ötlet és inkább maradjunk a chatelésnél?



2017. febr. 23. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, tegnap könyörögtél neki mégis, tanácsom ellenére, és megszánt, és visszaírt végül nagy nehezen? Így adjon az ember tanácsot neked.
2017. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Mindegy, úgyis arra megy majd ki a beszélgetés, hogy "muti a melled"
2017. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
[b][brazilian_accent]SEND NUDES[/brazilian_accent[/b]
2017. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jajaja come to brazil
2017. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szóval van egy BARÁTOD, akit sohasem láttál, akivel sohasem találkoztál, (valószínűleg soha nem is fogsz), akivel igazán még beszélgetni sem tudsz...
2017. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Nos... Hogy kapjál értelmes választ is :)

mivel nem igazán tudom, hogy hol ismerkedtetek meg, hogyan, miért stb, ezért nehéz ezt így megmondani.

Biztos vagy benne, hogy megbízható?

chatelésnél nem volt olyan, hogy fordítót, vagy szótárat kellett használnod?

Ha az első kérdésre igen a válasz, a másodikra pedig, hogy nem vagy csak ritkán, akkor szerintem semmi akadálya a dolognak. A téma miatt ne aggódj, biztos jön valami spontán dolog.:) Bár nemtom mennyire ismeritek jól egymást...

Egyébként ez tényleg egy brutál jó lehetőség, nagyon szerencsés vagy:)

2017. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már az is eleve téma, hogy megkéred: beszéljen érthetőbben :D (előző vagyok)
2017. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!