Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem az a legfontosabb, hogy...

Nem az a legfontosabb, hogy boldogok legyünk, mert akar egy baleset miatt bármelyik pillanatban meghalhatunk?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri halasztani egy evet az egyetemen,annak érdekében, hogy meg tudjak valami olyat valósítani,amit ha nem teszek nem leszek boldog? Úgy, hogy ezen egy év alatt erre gyűjtenék pénzt,eddigi egyetemi éveim alatt tanulas mellett képtelenség volt ennyit dolgozni

És 100%, hogy folytatni fogom az egyetemet,mert imádom,de szerintetek ha 1évvel később diplomazok akkora nagy baj? És igen lehet, hogy diploma után már konyen össze tudok bármennyi pénzt gyűjteni de nem tudok még éveket várni


2020. jún. 29. 12:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen
2020. jún. 29. 23:08
 12/18 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy plasztikára gondolsz. Ha adott a lehetőség vágj bele, de ne hidd, hogy ez majd instant boldogságot hoz és minden a helyére kerül tőle. Nekem is van, amit plasztikáztatnék magamon, de jobban belegondolva nem lennék tőle boldogabb,maximum egy kicsit elégedettebb. Nem lebeszélni akarlak, csak ne ettől várd a csodát, mert lehet csalódni fogsz.
2020. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szívleld meg a 12. választ. Esetleg egy pszichológussal elbeszélgethetnél előtte, hogy kiderüljön, nem hamis ábrándot kergetsz-e. Ezt azért írom, mert nekem úgy tűnik, sokan a kinézetüket hiszik a fő problémájuknak, holott valójában a személyiségükön kéne fejleszteni. De inkább nem gondolnak bele, mert utóbbiért nagyon komoly személyes erőfeszítést kéne tenniük, előbbihez meg csak pénz kell.


De ettől még belevághatsz, nem valószínű, hogy nagy bajod legyen tőle. Inkább csak egy jó drága lecke az élettől.

2020. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De plasztika miatt miért kéne halasztani egy évet????

Megcsinálod nyáron, amikor nincs suli.

2020. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14: nincs rá pénze, szeretne dolgozni egy évet hogy pénzt gyűjtsön.
2020. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Eddig a pszichologusra költöttem hatalmas összegeket,minden fizetésem elment erre és nem igazan segített bármennyire is elkötelezett voltam és mindent megtettem
2020. jún. 30. 14:20
 17/18 anonim ***** válasza:

Vigyazz, mert a boldogsag pillanatokat jelent csak. Elegedettseg van, de az ember akkor meg mast akar elerni, vagy a happy endnel a film veget er, a valosagban a megunas jon.

Plusz ha lepkehaloval vadaszod, annal inkabb elszalad eloled a boldogsag.

Halasztani lehet egy evet, fel sem kell aldozni magad, de ahogy irsz, erzem, naiv vagy es egy evvel kesobb vadolnad magad.

A boldogsag bevonzasahoz nemszeretem dolgokat is kell csinalni, bizonyos hatarokig.

2020. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. A veget nem lattam. Attol tartok, nem ettol fugg a parkapcsolat, bar van tenyleg olyan adottsag, amin konnyu valtoztatni es oriasi kulonbseg. Pl egy harom szammal nagyobb szajba logo orr.

De ha arrol volna szo, hogy atlagosnak tunsz es szabvany szepsegre vagysz, nagyon rossz otlet a halasztas. A Covid nem lecsengett, csak nem volt igazi jarvany Magyarorszagon. Ha a masodik hullam jon, nem lesz penzszakolos munkalehetoseg.

2020. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!