Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Madeleine...

Mi a véleményetek Madeleine Mccann eltűnéséről?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 21:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%
A szülők a bűnösök, de ez sosem fog kiderülni. Hasonló eset, mint a JonBenét Ramsey ügynél. Amit pofátlanságnak tartok, hogy még mindig elszóratnák az adófizetők pénzét a nyomozásra, közben meg röhögnek a markukba.
2020. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván teljesen hülyék a szülei. Egyedül hagyni ilyen kicsi gyereket. A begyógyszerezést ugyan nem bizonyították de erősen gyanús. Sztem kijárna nekik is pár év börtön meg az hogy elvegyék a gyerekeket
2020. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
18%
Még jó hogy megvan a gyilkos.
2020. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
83%
3, még jó, hogy valakire akár rá is lehet fogni, úgyis mindegy... google: Ronald Keith Williamson.
2020. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
11%

"még jó, hogy valakire akár rá is lehet fogni"


Te miről beszélsz?

Tényleg ennyire hülye vagy?

2020. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
92%

Neha nagyin nehez kideriteni az igazsagot. Sok ilyen esetben az első gyanús emberről kiderül valoban ő volt a tettes.


Egy dolgot azonban szulokent tudok, hogy ilyen kicsi gyereket nem hagyok ott kulfoldon egy szallodai szobaban egyedul, amig en vacsizom egy jot. Ennyi idosen a gyerekeknek nem jo a tajekozodasi kepesseguk es naivak.

2020. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
28%
itt hányan tudják a tutit - a hülye nyomozók meg nem jönnek rá. Nahát!
2020. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
95%
Bàrki is ölte meg vagy lopta el a szülők òriàsi hibàt követtek el, mikor egyedül hagytàk a gyerekeiket hogy inni mehessenek. Ìgy -ha közvetve is- ők okoztàk a lànyuk vesztèt.
2020. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
86%

Nem szimpatikusak a szülei és néhány évente rákenik valakire a bűntettet.

Az igazat soha nem tudjuk meg.

2020. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a szülők a hunyók a sztoriban, eleve bealtatózni a kisgyerekeket majd magukra hagyni őket olyan fokú felelőtlenség, hogy az minősíthetetlen. Amikor a rendőrség kiment a családhoz, az ikreik úgy ki voltak ütve, hogy nem keltek fel pedig égett a lámpa és a rendőrök köröztek körülöttük üvöltözve... A szülők pedig a sarokba kuporodva sírdogáltak, basszus ha eltűnik a gyereked alig bírsz a seggeden megmaradni és mennél keresni, nem a sarokban bömbölsz. A vér és hullakereső kutya is jelzett az apartmanban és amikor a portugál rendőrök meggyanúsították őket egyből leléptek az országból és közölték, hogy inkompetensek. Angliában az akkori miniszterelnökkel pedig haveri viszonyban voltak.

A kislány félkómában bealtatózva kitörhette a nyakát (akár napokkal azelőtt, hogy bejelentették ugyanis a szekrényben is jelzett a kutya, a család kamerájáról pedig szinte minden képet kitöröltek ami a nyaraláson készült) a szülők meg eltüntették, majd elsikálták hogy ne őket vonják felelősségre és azóta is hazudoznak össze-vissza meg költetik a pénzt a nyomozásra.

Ez a pali akire pedig most megpróbálják ráhúzni a vizes lepedőt már évekkel ezelőtt átt lett világítva a témában és semmit nem találtak ami a kislányhoz köthetné. Ráadásul azzal kezdték a nyomozást, hogy minden büntetett előéletű emberhez köthető telefonhívást lenyomoztak a környéken, majd pont egy pedofil aki fél órát pofázott pár kilométerre nem tűnt volna fel eddig, vicc. Ha teszem azt, most le is fizetnék és bevallaná, ugyanott lenne amúgy, nincs vesztenivalója ugyanis ígyis-úgyis börtönben marad úgyhogy simán el tudom képzelni, hogy megegyeznek vele, hogy vallja be, kap valami jutalmat és lezárhatják az ügyet végre.

Ezek mind benne vannak dokumentumfilmekben amiket leírtam de attől függetlenül, hogy én mit gondolok a szülők bűnössége nem bizonyított, a valóságot szerintem sosem tudjuk meg.

2020. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!