Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy rengeteg...

Elképzelhető, hogy rengeteg ember úgy volt koronavírusos, hogy az ég adta világon semmilyen tünetet nem észlelt magán, vagy csak nagyon minimális, enhye tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2020. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze
2020. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon valószínű, szinte biztosnak tűnik, de erre vonatkozóan nem tettek közzé vizsgálati eredményeket.
2020. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
Elvileg lehetséges, gyakorlatilag kamu az egész vírus.
2020. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, mondd azt a sok gyászoló hozzátartozónak, hogy kamu a vírus. Primitív majom.
2020. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy rengeteg ilyen ember lehetne, azt nem hiszem.

Nyilván akadhat néhány, de nem sok.

2020. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

2019.december-2020.márciusi időszakot nézd meg (halálozást is), ott van a valós kép, és nem ott amit a kormány próbál megetetni az emberekkel, csak azért, hogy melózzanak, és legyen kitől pénzt szedni-bármi áron.

2019.október vége óta tudták az egész világon a vezetők, hogy ez már jelen van, csak hallgattak róla.

2020. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7- Még a novembert is hozzáveheted, ha nagyon akarod, mondjuk azzal lesz teljes a kép.
2020. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám elkapta, és hála Istennek nem viselte túl rosszul. Persze lázas volt, köhögött, stb. De jól viselte, két hétig tartott neki. Utána én is beteg lettem, nem mentem orvoshoz (külföldön ragadtam szóval el sem láttak volna), valószínűleg azt kaptam el. Nagyon enyhe tüneteim voltak, ami furcsa volt viszont az az, hogy kb három hétig éreztem magamat sokkal fáradékonyabbnak, mint kéne. Pedig kb egy hétig voltak tüneteim. Szüleim is hasonlóra panaszkodtak (együtt laktam velük). Náluk két napig volt tünet, és utána még egy ideig fáradtság. Az volt? Nem tudom. Mivel közvetlen előtte voltam fent sokat nagyapàmnàl, így szerintem igen.
2020. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!