Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lesz az alkoholl a...

Miért lesz az alkoholl a legjármborabb ember is agresszív?

Figyelt kérdés
Például a barátom, ha többet iszik, mindig meg akar ütni, pedig pacifista, és gyerekkorában sem verték.

2020. jún. 30. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Van aki agresszív lesz tőle, de van aki pont az ellenkezője, kedvesebb, nyugodtabb, barátkozósabb.
2020. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle mindenki agresszív.
2020. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem lettem tőle agresszív, csak badarságokat beszéltem, amivel kínos helyzetbe hoztam magam (részben ez is az oka, hogy már rendkívül ritkán fogyasztok alkoholt, akkor is minimális mennyiségben).
2020. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert előhozza az adott emberből azt amit elfojt magába, és rejt.


Ha a barátod ezt csinálja alkoholos befolyásoltságába, akkor ideje lenne szembenézned, hogy valami nagyon nagyon nem kóser a kapcsolatodban, kettőtök között.


Nekem volt udvarlóm, aki egyszer berúgott, két teljesen különböző helyen voltunk, és sírt a telefonba, hogy szeret és hiányzom. Ez pont egy sziveszterkor volt. Tök cuki volt:D

2020. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Én talán kicsit beszédesebb és őszintébb leszek. Utána mégtöbb mennyiségtől pedig bealszom :D
2020. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy a barátom. (Buta magyar nyelv, hogy nem lehet kifejezni vele.)
2020. jún. 30. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki lehet fejezni vele. _Egy_ barátom és nem _a_ barátom. Ha ő az egyetlen barátod a világon, akkor persze helyesen írtad. Ebben az esetben mondjuk írhatod, hogy a legjobb barátod.


Amúgy tényleg nincs így. Én például egyáltalán nem leszek agresszív és a legtöbb barátomnál se tapasztaltam még ezt. Néhányan agresszívak lesznek, de azt meg is szoktam jegyezni magamnak, mert nehezen viselem. Szerencsére ritka volt eddig.

2020. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkiből mást hoz elő az alkohol, én pl. először oldottabb vagyok, aztán szuper az egész világ, utána bátrabb az ember és szét táncolja a házat :D, de mire esetleg agresszív lennék (nem tudok róla, hogy belőlem az ital ezt kihozná), akkor már világomat sem tudom, nem hogy erőm lenne még "agresszívkodni", vagy egyáltalán megmozdulni valamerre, bár idáig nem nagyon jutok el, ha innék is ennyit, valószínűleg bealudnék. Persze vannak néhányan, akik meg már úgy kezdik, hogy kevés ital után is nekiállnak bárkinek és bárminek. Teljesen emberfüggő.
2020. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!