Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fodrászom amikor sminkelt...

A fodrászom amikor sminkelt mire érthette?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ígérjem meg, hogy akkor is ő fog sminkelni, ha híres leszek. Ezt mire fel mondhatta?

2020. júl. 2. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Honnan tudjuk? Esetleg van valami tehetséged, tevékenységed, ami miatt híres lehetsz, vagy egyszerűen csak viccelt.
2020. júl. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért a fodrász sminkel? És miért nem a hajadat akarja csinálni akkor, amikor híres leszel?
2020. júl. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Jársz egyetemre? Mivel foglalkozol?

Lehet arra mondta hogy nagyon szép az arcod/vonásaid. És poénkodott, hogy ha majd modellkedni fogsz, hagyd hogy ő sminkeljen

Kitudja :))

2020. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A fodrászod egy amolyan mindenes?

Hol hajat vág, hol sminkel, vagy éppen kenetet vesz?

Akármi is, nyilván viccelt!

2020. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem talanyos profecia, hanem egy fodrasz, aki sok blablat meghallgat, sokat beszelget, vicces akar lenni, es sajat magara erthette, mivel mindenkinek szuksege van a vendegeire, klienseire.
2020. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 in 1, sminkes és fodrász.
2020. júl. 2. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező nehagudj de ennek komolyan szenteltél egy kérdést gyakorin... ezt te tudhatod ha értesz valamihez amiben jobb vagy a többségnél,esetleg átlagon felüli szépségel vagy megáldva stb mi honnan tudjuk láthatatlanba,ismeretlenbe..

Nem is értem a kérdést :D

2020. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem én is, mert nem is nagyon beszélgettünk csak úgy a semmiből kijelentette. Nem vagyok átlagon felüli, tök átlagos vagyok.
2020. júl. 2. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, lehet kritikus vagy önmagadal,lehet nagyon szép vagy nem tudom nem láttlak.

De szerintem csak kedves bóknak,esetleg viccelt.

2020. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy tetszel neki és így akart bókolni és kedveskedni neked.
2020. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!