Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hamar öregednek...

Tényleg ilyen hamar öregednek a nők, hogy már 30 évesen botoxoltatni kell?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sztár és celeb botoxoltat. Vannak, akik már 25 évesen elkezdik. De minek? Ők miért csinálják ezt? 35 éves korukra már plasztikáztatnak is. És botoxoltatva meg plasztikáztatva sokkal csúnyábbak. Miért csinálják ezt?

2020. júl. 2. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ugyanazért amiért az anorexiás 40 kilósan fogyózik: testképzavar. Valami pszichés problémának ez az egyik tünete.
2020. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2020. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Te tényleg ennyire nem kellesz a kutyának se?:D
2020. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Lehet testképzavar, meg lehet baleset is.

A Groovehouse énekesnője például baleset miatt feküdt plasztikai sebész kése alá.

2020. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Mellplasztikák egy része mellrák miatt történik, a daganat sem nézi az életkort.
2020. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagy köztük a nyomás, minden a külső körül forog, könnyű belecsúszni a testképzavarba.
2020. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
43 éves vagyok de csak akkor látszik ránc az arcomon, ha mosolygok. Tehát ez nem a korral jár. Viszont a sztárok és celebek sokat sminkelnek, szoliznak, a reflektorok, lámpák rájuk irányítva, biztosan sokat éjszakáznak stb. Egészséges életmóddal negyven körül kezdődnek a ráncok és azok is alig láthatóak, botoxra semmi szükség nincs normális esetben.
2020. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
vannak kiélt fejűek igen, de azok nagyon sokat ittak, pasiztak, buliztak fiatalon. az az oka.
2020. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a ráncok miatt menne, az szerintem oké lenne. Van ez a technológia, aki akar és jobban érzi magát, az éljen vele, de módjával. Viszont az a gond, hogy szerintem nem csak ennyi áll a dolog mögött. Nem tudom észrevettétek e, de sokan azért kezdik meglehetősen korán mert igazodni akarnak a mostani szépségideálhoz. Èn úgy látom, hogy akik rákattantak a botoxra meg fillerekre, azok leginkább a homlokukba, az arccsontjuk fölé, az orrukba, és az álluk két oldalára kérik. Ettől olyan formájú lesz az arc, amilyen a mostani szépségideál. A szociális média a ludas, mindenki a legjobb képeit teszi el amit szürökkel tovább tökéletesít, az emberek csak azt látják, hogy milyen tökéletes mindenki, és aki könnyen befolyásolható, az teljesen lelki beteg tud lenni ettől. A fiatalok pszichés fejlődésére szerintem nagyon negativ hatással van, és valóban, egyre korábban kezdik, és nem a ráncok miatt, hanem a tökéletes arcforma elnyerése miatt.
2021. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!