Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam hogy terhes vagyok,...

Nem tudtam hogy terhes vagyok,1hete botoxoltattam, tegnap megtudtam hogy babát várok! Aggódom árthat e a babának, volt vki hasonló helyzetben? Nem kérem a botox ellenes hozzászólásokat, kerem csak az írjon aki érdemben hozza tud szólni!

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt ott volna érdemes megkérdezni akár személyesen,akár telefonon ahol a botoxot csináltattad,mert ők valószínűleg érdemi választ tudnak adni.
2013. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan tölük kérdezd meg vagy egy nögyógyásztól. Hova botoxoltattál? meg vagy elégedve az eredménnyel? én sajnos sok csúnyát láttam már:(
2013. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok , igen ez volt nekem is az első gondolatom, h a plasztikai sebészt kérdezem, de éjszaka nem rendelt:))), en viszont tűkön ültem, gondoltam hátha ébren van vki, es járt hasonló helyzetben:(.. Azóta viszont mar beszéltem nogyogyasszal, aki azt mondta h semmit nem számít, a plasztikai sebesznel viszont csak a recepciós hölgy adott egy viszonylag szűkszavú es legalább ennyire semmitmondó választ, miszerint a "doktor úr azt szokta mondani erre", (ez az en olvasatomban azt is jelenti hogy mar más is járt igy...), tehát h nem okoz gondot, de klinikai vizsgálatok ezt nem támasztják alá..... Király:). Ugyhogy ennyire jutottam. A botoxal amugy nem vk megelégedve, hétfőn mentem volna korrekcióra, amit azóta lemondtam, mert en meg mindig rancolok. Csak a szarkalabakba nyomtak egy keveset, mert ultra száraz a bőröm, es ott mar nagyon rancosodik, es ezt nézegetem mar vagy 5-6 eve,csak eddig en sem voltam híve, hat Murphy hogy pont most szántam rá magam:((... Amugy azert igy is fiatalitott az arcomon nehány evet, hogy nem lett teljesen ranctalan, ugyhogy ha nem ez lenne most a történet ,akkor abszolúte nem bántam volna meg. Koszi a válaszokat /segítő szándékot Nektek!
2013. dec. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!