Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ugráltatott ennyire a...

Miért ugráltatott ennyire a barátom nővére?

Figyelt kérdés

Talán 11-12 éves voltam, amikor átmentem vendégségbe az egyik osztálytársamhoz. Épp a faterjával dolgoztak valamit a kertben és szólt a nővére, hogy segítsek neki, mert nem bírja el a dobozt. Én odamentem, mondtam, hogy segítek, erre mondta, hogy nem kell köszönöm. Én mivel nem kellett a segítségem, ezért visszamentem a szobájába. A nővére ezt látván szólt nekem mégegyszer, hogy mondtam, ohgy menj segíteni neki. Én mondtam, hogy de hát mondta, hogy nem kell. Dee menj csak kérdezd meg mégegyszer. Én mégegyszer mentem. Akkor is azt mondta, hogy nem kell. És ez még 4 szer eljátszottuk, a végére a nővére is pipa volt, azt mondta, hogy nem lehetek ennyire blfasz, segítsek már neki. Feri (osztálytársam) meg ott mondta, hogy hagyjam már, nem kell segíteni. Ekkor én mondtam, hogy najó intézzétek el ezt egymás közt, ne engem ugráltassatok. Erre meg kiakadt a nővére.

Nem értem miért? Ugráltatott ide oda, hogy segítsek, közben meg folyton elutasítgatnak?


Tudom ez már nagoyn régen volt, 7 éve, de akkor is. most ugrott be.


2020. júl. 3. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán azért csinálta, mert biztos volt benne, hogy szükséges a segítség, csak rámenősebben kéne ajánlani. De nem volt igaza, megtettél mindent. Ne örlődj rajta!
2020. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!