Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tunhetett a horcsogom?

Hova tunhetett a horcsogom?

Figyelt kérdés

Volt egy horcsogom. Sajnos csak mult idoben, mert mar 3 napja nem talalom es valoszinuleg mar vagy nem el, vagy nincs a lakasban. Azert megis csak szeretnem tudni, hogy vajon hova tunhetett, mert 8 honapig elt velem es nagyon hianyzik.


Azt tudni kell, h hiaba volt kb 1mx50cm-es helye, mindig kiengedtem a lakasban koborolni. Kicsi a lakasom es nincsenek nagy zegzugak, legalabbis a szomszedba nem tud sehol atmaszni. Kb 3 napja este is ugyan igy kiengedtem es nem tettem vissza a helyere (sose szoktam), mert nem volt idom kergetozni vele. Altalaban mindig egyik este kiengedtem, kitettem neki kajat es a kereket es masik este amikor kerekezni kezdett akkor szepen vissza tettem a ketrecebe.

Na most 3 napja nem evett a kajajabol es nem is kerekezett, szoval valoszinuleg nincs a lakasban, v nem el. Felkutattam a fel lakast es minden helyet ahol altalabaj bujkalni szokott, de semmi. Se a holttest, se az elo...


Annyi tippem van csak, h nyitva volt az ablak nappal es kimaszhatott, vagy pedig belemaszott a kukazsakba es levittem a szemettel egyutt. De eddig egyik se fordult vele elo, pedig honapokig elt velem. Mi tortenhetett?:( az ablakon szerintem csak azert nem mehetett ki, mert a parkany miatt sehogy sem tud oda felmaszni. A parkany kintebb all a faltol, igy ha meg a radiatorra fel is ment (oda fel tudott), az ablakig nem tud menni. A kukazsakos meg azert nem tunik nekem esszerunek, mert bar hallottam, h kotozik ott, de csak kiragta volna annyira, h szetszakad mikor viszem le, v kiesik valami belole. :(


Nagyon szeretnem tudni, h vajon mi lett vele. Ha a hazban maradt es nem el mar akkor nyugodt lennek, mert legalabb tudok rola. Szerintetek?


2020. júl. 3. 21:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
az is fura, h ha meghalt akkor mar ereznem kene a tetem szagat a hazban, de semmi. Meg tuti, h ott halt volna meg ahol eleve a "kinti feszke" volt
2020. júl. 3. 21:15
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem vicc, komolyan nem vicc, de süss palacsintát neki.

Anyuval kipróbáltuk egyszer, mert egy filmben látta. Kajak kijön a palacsinta illatra a hörcsög O.o

Azt próbáld még meg, én se hittem el.

Ha a házban van, lehetséhes oda megy a palacsinta illatra, szeretik úgy tűnik.

2020. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszii!!
2020. júl. 3. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:

Esetleg az udvarra is tegyél ki, kicsike állat és "bezártsághoz" szokott, nem hiszem, hogy messze ment volna.

Egy próbát megér, szorítok neked és írj, ha megvan!

2020. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Elkoltozott mert mar nem szeret ottlakni nalad
2020. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak alszik. Tegyél ki neki kajákat össze-vissza a házban, és ha meg van dézsmálva valamelyik reggelre, akkor biztos, hogy él még. Nekem mászott ki hörcsögöm a helyéről, és három napig kergettem, végül tettem ki neki kaját éjszakára, és pont reggel jött enni, amikor keltem, gyorsan rádobtam egy dobozt, és visszatettem a helyére.
2020. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így jártam régen . Nem is lett meg :( Nálunk szerintem az lehetett a baj , hogy bement a fürdőbe és valahogy beleesett a szenyvízes csőrendszerbe vagy valami ilyesmi . Szegény höri :( azért szurkolok neked ! <3
2020. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszorult egy szekreny mögé.
2020. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj, remélem előkerül.
2020. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En is. De se szekrenybe nincs, se sehol kb. Meg atnezem megint a konyhabutort is, hatha ott. Eddig csak a kadbol es az ures felmosovodorbol sikerult kihalasznom, de akkor hallottam a kapirgalasat es rogton mentem. Most viszont hiaba fulelek...
2020. júl. 3. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!