Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan miért támadt nekem...

Komolyan miért támadt nekem egy nő csak azért, mert hobbielektronika tanácsokat adtam a fiának facebook-on?

Figyelt kérdés

Facebook egyik elektronikai csoportjában benne vagyok. Láttam egy bejegyzést, hogy hogyan kell bekötni a földelés nélküli állólámpát. Én hozzászólok, hogy csokiba bemegy a hálózati vezeték. a lámpából kijön szintén két vezeték. tök mindegy, hogy a barnátés a kéket nem szín szerint kötöd össze, mert a konnektorba fordítva is be tudod dugni. Amúgy izzónál tökmindegy, hogy honnan kapja a fázist, mert rövidzár elven működik.


Erre pár óra múlva rámír egy nő, hogy hogy merek egy kisgyereknek (13 éves) tanácsot adni, hogy árammal dolgozzon. Hát én elsőre fel som fogtam, hogy miről beszél. Milyen kisgyerek? Milyen tanácsok?

Rákérdezek, hogy pontosan miről is van szó, mert nem értem. Beschreenshotolja azt a bejegyzést amire az előbb hozzászóltam és írja: Ezt TE modntad a 13 éves fiamnak!.


Erre én írtam ,hogy mivel semmi jel nem utalt arra, hogy kiskorúval beszélek, mert semmi nem látszott a profilján, ezért feltételezni mertem, hogy egy felnőtt hobbistával van "dolgom".


Gondolom otthon nekiállt bütykölni a gyerek és az anyja addig verte amíg el nem árulta, hogy honnan kapta az ötletet.


Na én leírtam ezeket neki, hogy ez egy szakmabeli csoport, a felvételkor van 3 kérdés amire csak azok tudják a választ, aki elvégezte a villamosmérnökit. Vagy kiguglizta. Vállalni kell a kockázatot. Figyeljen oda jobban a gyerekére. Egy szakmai csoportba ha valaki kérdez akár egy ilyen egyszerűt is, én válaszolok. ezzel nem lesz kevesebb.


Dee dee még folytatja, hogy én mennyire vagyok hibás..


Hát szerintem én rohadtul nem vagoyk hibás semmilyen téren. Egy profilkép nélküli borítókép nélküli ember, akinél amúgy 1990 van születési évnek beírva, ír egy bejegyzést, hogy hova kell kötni a betápkábelt, mert nem találja, akkor abból én egy szakmai csoportban honnan a lókukiból feltételezem, hogy az egy gyerek? A szülőnek kéne erre figyelnie, hogy mit és hogyan csinál az interneten. Pláne, ha felnőttnek adja ki magát.


2020. júl. 4. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukat blokkolni, gyereket blokkolni. Nem kell tullihegni es tulaggodni.
2020. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szülő hibája és a modiké is a csoportban.

Jobban oda kellene figyelni, de nem neked.

Egy "gyerek" miért is van ilyen csoportban? Anyunak azért tudnia kéne ezekről, nem rákenni másra, mert ismeretlenül válaszolt egy posztra.

Amúgy anyuka a saját hibáját rád akarja verni, de ezt a csoport moderátoroknak tovább adnám.

Az-az ő hibájuk, hogy profilkép nélkül ilyenbe beengednek random tagokat ki Googlezhető kérdésekkel...

2020. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na ja.. de mi van ,ha az anyuka tényleg ilyen kóros beteg? :D feljelent oszt kiskorú veszélyeztetése. szét aláznám a bíróságon, de tudod ki fog menni havonta tárgyalásokra. Hoppá holnapra beidéztek. hoppá jövő hétre is. És ez csak azért, emrt egy magát felnőttnek kiadó gyerek kérdezett tőlem valamit.
2020. júl. 4. 22:51
 4/11 anonim válasza:
100%
Engem is idegesítene a helyedben, de sztem lépj túl rajta, ne foglalkozz a nővel. Nem hiszem, hogy ezért feljelent, csak túllihegi, de majd lenyugszik.
2020. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ja, es ugye 18 eves kortol lehet facebookozni, ugye. Kisfiunak at kellett faragnia a szuletesi evet.
2020. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neeeem. 13 tól lehet regisztrálni a facéra. de nála épp 1990 van írva.
2020. júl. 5. 00:05
 7/11 A kérdező kommentje:
fúú de felcseszte az agyamat! Ezen bszakodni!
2020. júl. 5. 01:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Na és? az ő baja! ha mgbssza az áram, akkor a szülő tehet róla. ha beírja a gugliba ugyanazokat a válaszokat kapja, mint amiket én mondtam neki.
2020. júl. 5. 01:11
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, egy nőnek mindig igaza van. :D

Még akkor is, ha nem.

Mondjuk el tudom képzelni, hogy nevelheti a gyerekét, ha legelőször mindenki mást lebsz...

Pityuka kicsit túl van féltve, meg szeretve.

A tipikus gondolkodás nélküli véranuka, lehet, palihiánya/undora van.

2020. júl. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Én ezért nem foglalkozom kölykökkel, mert abból csak a bajt generálja a "szülő".

Két oka lehet:

A, zavarja a nőt, hogy nem vele foglalkoznak;

B, Kezd rájönni a nő, hogy ő szülő, és neki kellene a kölykével foglalkoznia...

2020. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!