Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a belső számít, amikor nyilvánvalóan nem így van, mert egy jó nőhöz mennek oda a férfiak, nem egy szép lelkű nőhöz? (Bár az, ha valaki jól néz ki, nem zárja ki, hogy szép lelke legyen)

Figyelt kérdés
A pasik nem úgy választanak nőt, és nem azt mondják egymás között a haveroknak, hogy "Azta-paszta, cipőpaszta! De kedves az a lány!". De mindig azt mondják, hogy a külső nem fontos, de egy ronda lányhoz nem megy oda senki.

2020. júl. 5. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Külső megfog, belső megtart. Nem hallottad még?
2020. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azok az emberek mondják szerintem, akik nincsenek megelégedve a kinézetükkel és ezzel myugtatják magukat, hogy nem a külső számít. Pedig de, nagyon is számít rengeteg embernek. Viszont attól függetlenül a belső is ugyan úgy számít, hiába szép a csaj ha belül egy buta liba. Szerintem a külső és a belső is egyformán fontos.
2020. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok különösképp szép, pontosabban utalok kiöltözni, összekötöm lófarokba a hagyam, stb. mégis folyamatosan jöttek oda a férfiak ismerkedni
2020. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek szeretik magukat jobb színben feltüntetni és fényezni. Ráadásul, nincs önkritikájuk.

Erre jön még rá, hogy a nyugati társadalom álszent. Amíg keleten, ha elmondod az erősségeid, azt nem nagyképűségnek kezelik, addig nyugaton igen. Ugyanez igaz még egy csomó dologra, pl. erre is. Ha keleten elmondod az elvárásaid, akkor az oké. Ha nyugaton elmondod, akkor felszínes vagy és hasonlók.


A férfiakra meg felesleges kihegyezned a kérdést. Amíg a férfiaknál jó páran tényleg megkedvelnek egy nőt a kedvessége alapján, addig ez nőknél nagyon ritka. Ott, ha nincs meg elsőre a kémia, akkor bukta az egész.

2020. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem ismersz, honnan tudnád, hogy szép lelke van-e vagy sem?
2020. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Nektek az a bajotok,h nem minden pasi van oda ertetek.100 bol csak 30 pasi ismerkedik veletek csunyakent.Csunya pasinal ez az arany meg 100bol -1.

Komolyan nem tudlak sajnalni kerdezo.CSAK HISZTI!

2020. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 igen, nőknél elég átlagosnak lenni, hogy meglegyen a sor a jelentkezőkkel.
2020. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

VÉGRE valaki a férfiak kapcsán is felhozza ezt...


Amúgy ja, mindenki szeretne olyan társat akihez tud vonzódni, akkor is, ha nem ezt mondja.

2020. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Végre?
2020. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Aha... Úgy vettem észre hogy a férfiak a nőkkel kapcsolatban szinte minden nap kiirják valamilyen formában ezt a kérdést, az ellenkezőjére viszont nem látok sok példát.
2020. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!