Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel bántottak már meg az...

Mivel bántottak már meg az oldalon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy teljesen komoly kérdést kiírtam normálisan, és olyan bunkó válaszok és beszólások érkeztek, hogy csak néztem. Még a provokatív kérdezőket, trollokat se szokták ennyire szidni.

Privibe meg időnként jön trágár egymondatos sértés. De ez gondolom, nem személyes, csak vkinek ez a mániája.

2020. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem MÉG semmivel
2020. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Töröltették a 100%-ig pontos, hivatalos válaszomat. Mert nem hiszik el, hogy az vagyok ami. Azért, mert "túl nyersek a válaszaim."
2020. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért butázott le az egyik kommentelő, mert ő maga nem értette a kérdésemet és össze-vissza trollkodott. A miheztartás végett az ő műszerében volt a hiba, mert a többiek mind megértették. :)
2020. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbántani nem tudnak.

Inkább bosszant csak, amikor valamilyen területhez valóban értek, adok pontos választ, aztán lepontozzák, meg beszólogatnak azok, akiknek félinformációik vannak, vagy a médiából csemegéztek össze ezt-azt a témában.

2020. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Egy kérdésre normális választ adtam mire lepontoztak az összes többi válaszoló csak trollkodott,őket persze felpontozták


Akkor bosszantott de ma már nem érdekel

2020. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rágalmazás, tudatos lejáratás, becsületsértés.

Régebben szarul esett, ma már lepereg, mert tudom kicsoda, nagy vonalakban tudom ki a "brancsa", és miért teszi, és hogy lépegetnek.A-Z-ig kiismertem őket.

2020. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1 Valakivel összekevernek.Szerintem.
2020. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
*A-Z-ig kiismertem őket. Végül is ez volt a cél, és ezt elértem.
2020. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmivel. Ahhoz, hogy valami megbántson, személyesnek kell lennie. Az itteni hozzászólók nem személyesek. Főleg úgy nem, hogy a legtöbb sértegetés érezhetően frusztrált emberektől jött, akik valami teljesen mást képzeltek mögém, mint amilyen vagyok.

Ettől függetlenül zavar, hogy bizonyos témákban, bizonyos kategóriákban van egy főcsapás, amivel egyet kell érteni. Ha valaki nem ért egyet, akkor az közellenségként van kezelve. Pl. férfiként társkeresésről és hasonlókról írni a felnőtt kategóriában, konkrétan lehetetlen.

2020. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!