Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megint mi ez az instagramos...

Megint mi ez az instagramos őrület?

Figyelt kérdés

Láttam twitteren egy posztot,hogy pár ember próbálja visszahozni a kék bálnát,csak így instán verzióba. Írogatnak embereknek,hogy akarnak-e játszani stb. és elvileg,hogy elfogadod az üzenetet akkor lenyomozzák az IP címedet. A tiltással is ezt olvastam,hogyha tiltod őket akkor is ez lesz.

Már most én elhiszem,hogy ennek 80% csak 12 éves kisfiúk akik elhiszik,hogy nagyon kemények,de szerintem ennek van egy veszélyes oldala,hogy főleg nagyon sok 14 éven alatti van instagramon akiket esetleg még ezek a kamu oldalak is becsalhatnak.

Valaki hallott erről? Mi a véleményetek erről?

Bár szerintem nincs nagy ok pánikra,mert elég könnyen lehet őket ignorálni.



2020. júl. 6. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A lelki szegényeket akik foglalkoznak ilyesmivel, nem kell sajnálni. Ez a véleményem.

24F

2020. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"és elvileg,hogy elfogadod az üzenetet akkor lenyomozzák az IP címedet. A tiltással is ezt olvastam,hogyha tiltod őket akkor is ez lesz."


Ez mese...

2020. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ezt az ősrégi IP cím lenyomozós kamut szoptad be :D
2020. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Nekem kb 2 éve van Insta fiókom, de max olyanok írnak néha privátban, akik valami kamu áruval kereskednek, meg akarják tudni az ember lakcímét. Ezzel vigyázni kell. De az IP cím lenyomozás az kamu.
2020. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy nyomoznák le az IP címedet?

Ha rákattintasz egy linkre, amit küldenek neked, ott esetleg. Ezért nem kell őrülten kattingatni mindenre.

És ezt hol csinálják? Mert ha pl. ezt kitalálták Oroszországban (csak írtam valamit), akkor még ha ki is derülne holléted, gondolod, hogy onnan repülőre szállnak, és "eljönjek érted"?

2020. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!