Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor és miért éreztétek azt...

Mikor és miért éreztétek azt a legjobban, hogy mindjárt megőrültök?

Figyelt kérdés

Hogy az idegeitek ezt már nem bírják tovább?

Kort és nemet is szeretnék kérni :)



2019. máj. 11. 11:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%

Munkahelyeimen sokszor ezt éreztem.Hogy miért? Szerintem nem nagyon kell megmagyarázni...

Amikor nincs pénz, ez a másik eset.Ja meg amikor jönnek a számlák.

2019. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában, mert egy kilátástalan dologban vagyok benne, és le szeretném már zárni, váltani szeretnék más munkakörre. 37F.
2019. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%
Most is ezt érzem. Emberektől való elszigeteltség a tanulás miatt... Nagyon rossz érzés
2019. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Vree ***** válasza:
16%
Soha. Amikor az emberek ezt mondják, akkor túloznak/kérkednek? Vagy ténylegesen van okotok aggódni a szellemi épségetekért?
2019. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%

Külföldre utaztunk. Megálltunk, nagyon kellett pisilnem, de a sofőr ?segédje? azt mondta, nem fognak megvárni, ha elmegyek a mosdóba, mert ez nem pihenő csak egy rövid megálló.


A WC-t a buszon nem nyitották ki. (Valami olyasmit hantáztak, hogy tele van pakolva és nem lehet bemenni, mert nem fér be az ember).


1 órára volt sajnos a pihenőnk.


Akkor éreztem, hogy megőrülök. :D

2019. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%

Kb egy hete, néhány percig. Mikor tehetetlenek éreztem magam.

Aztán helyretettem a fejemben a dolgokat.28n

2019. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%

19 évesen néhány hétre kicsit bekattantam. Nem tudom mi történt, filmeztem egy délután és egyszer csak bevillant, hogy milyen szar gyerekkorom volt. Elkezdtem sírni és egyszerűen nem tudtam órákon át abba hagyni. Utána napokig zombi voltam, nem tudtam önmagam lenni. Úgy éreztem hogy megőrültem. Van néhány nap ami teljesen kiesett, máskor magamban beszéltem, és rengeteget sírtam. A családom és egy nagyon jó barátom rángatott ki ebből az állapotból.

24/L

2019. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Amikor fiatalon meghalt a Feleségem és felfogtam, hogy soha többet nem fog visszajönni. Akkor megőrültem, és szerintem úgy is maradtam.
2019. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%

Gimiben ezt éreztem végig, egy olyan osztályom volt, amilyet senkinek nem kívánok, olyan iskolában, amit szintén nem kívánok senkinek. Minden nap azt èreztem, hogy én nem passzolok ide, megőrülök.

Most is ezt érzem, nincs pénzem, sem munkám, napi szinten megy a balhé. Nem tudom meddig bírom még. Én mindent megteszek, naponta rohangàlok, hogy elintèzzek mindent, de olyan, mintha megállt volna az idő.

2019. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Amikor egy cigány megfenyegetett, miközben jogilag ő tartozik nekem 2 millióval az el-nem-végzett munka miatt és nem lehet csinálni semmit, mert törvény nem a vevőt védi ingatlanoknál, hanem a kivitelezőt, bármennyi kötbért halmozott fel a szerződés szerint.
2019. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!