Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A budapesti vidámparkban...

A budapesti vidámparkban mennyi ember szokott lenni hétköznap délelőttönként?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem hogy nem szeretek olyan sokat állni. Remélem hogy a hullámvasútnál és az ikarusznál nem lesznek sokan.

2020. júl. 6. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak utazó vidámparkok, de kongnak az ürességtől. Igény sem nagyon van ilyenekre, legfeljebb szezonálisan. Az Állatkert megkapta a Vidámpark területét, most ott építik a biodómot.
2020. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem utálták a vidámparkot csak amíg nyitva volt éveken át alíg volt forgalmuk amikor még én is kicsi voltam és mi kb minden évben mentünk nyáron mindíg teljesen kihalt volt , nem érte meg üzemeltettni teljesen veszteséges volt
2020. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek is drága volt, az üzemeltetés meg így nem érte meg, hogy a látogatóknak nem érte meg.
2020. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szüntették meg, mert ne lenne rá igény, vagy utálták volna. Politikai döntés volt.


Ausztriában, Németországban komoly vidámparkok vannak, illetve Disneyland Paris sincs messze.

2020. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint már csak Debrecenben van vidámpark. Az is elég lepukkant, de még megvan.
2020. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem volt elég pénz állítólag arra, hogy felújítsák, és nem volt elég bevétel sem, így veszteségesnek könyvelték el és lehúzták a rolót. Kár érte. Én még mielőtt bezárt, voltam utoljára egy barátnőmmel, vasárnap délután volt, jó idő, tömeg nélkül. Gyerekkoromban, mikor szüleimmel mentünk oda, még tele volt...

Vándor vidámparkosok még vannak, pl. per pillanat Kispesten a Kossuth téren, kb. 2 hete dekkolnak ott. De ahányszor arra járok, csak lézengenek ott a látogatók. Régen ilyeneknél is sorban álltak a játékok előtt. Gondolom, drága mulatság már manapság, vagy talán nincs akkora igény rá?

Ahogy fentebb írták, Magyarországon már csak a debreceni Vidámpark maradt, ami valóban elég "retro" már.

Ha szabadidős szórakozásra vágysz, akkor maradnak a kalandparkok / felnőtt/gyerek /, vízi vidámparkok vagyis aquaparkok, szabadulószobák.

Ha igazi vidámparkra vágysz, akkor tényleg irány pl. Ausztria.

2020. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!