Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 évesen ez normális?

18 évesen ez normális?

Figyelt kérdés

Mások előtt nem merek énekelni, de még dudorászni sem. Szívesen énekelnék, de nekem ez nem megy, még a családtagjaim előtt sem. A templomban is olyan sok szép ének van, szívesen énekelném, de nem merem kinyitni a számat.

Otthon is, ha valaki rajta kap, olyan szinten elszégyellem magam....

YouTube videkókat sem merek a családtagjaim előtt nézni, pedig nem nézek semmi felvállalhatatlant.

Mindig csak akkor nézek, hallgatok ilyeneket, esetleg éneklek, ha nincs itthon senki.

Szerintem attól félek, hogy belém kötnének, hogy ilyen a hangom, ilyeneket énekelek, ilyen videókat nézek!? Normálisak a családtagjaim, biztosan nem szólnának rá semmit, de én mégis tartok ettől, inkább nem csinálok ilyeneket.

Úgy érzem, hogyha ezeket a dolgokat megtenném, teljesen kitárulkoznék előttük.


Ez kamaszkori butaság vagy normális ? Más is van/volt így?



2020. júl. 7. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Elég erős hogy ennyire nem mered felvállalni magad, szerintem nem az a kérdés hogy normális e, hanem az hogy mikor kezdesz el dolgozni rajta, hogy ne így legyen....apránként, csak halkan megnézel egy videót, vagy kicsit dúdolsz...


Ez nem maradhat így egy életen át, és apránként le lehet győzni a dolgot...

2020. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nincs ilyen téren önbizalmad, gátlásos vagy, és attól félsz hogy más megszólna emiatt. Én nem csak énekelni, még táncolni sem merek mások előtt. Zenét is akkor hallgatok hangosan, ha egyedül vagyok. Ez ilyen, nem gond ez
2020. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. És reálisak az érzéseid, ha megnyilvánulsz, bizony beléd fognak kötni. Ezt meg kell tanulnod a helyén kezelni.
2020. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, de ő mindenkinek hangoztatta, hogy szeret énekelni, de sose tette. De egyszer véletlenül hallottam. Nem tudta hogy hallom, azóta se tudja. Le voltam döbbenva, hogy milyen jó és nem mutatja meg másoknak. Nem tudhatod mit szólnak hozzá. Videót meg én se nézek úgy, hogy bárki hallja, fejhallgatót használok. Egyszerűen nem zavarok vele senkit így, nem azért mert nem merem.
2020. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem maradj,otthon!
2020. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, akinek évekbe telt, hogy felvállalja, hogy tud énekelni. Videókat én se nézek, ha ott van a családom, bárki, akinek van testvére, aki cukkolja, értheti, miért. :D Ehhez nem kell semmi vállalhatatlan.
2021. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!