Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legCikibb dolog ami...

Mi a legCikibb dolog ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Befostam a buszon.
2020. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig kellene gondolkodnom ezen, de ha nem is a legcikibb, azért elég kínos volt.

Szoktam esküvőkön videózni, és egyszer elvittem magammal egy fiatal srácot is, aki fotósnak tanult, hogy segítsen nekem, illetve gyakorolja a szakmát. A srác a barátom, tehát ismerem az anyukáját is, aki ott volt, amikor mentem a barátomért, és felvettem az esküvőre menet.

Amíg felvette a cipőjét, anyukája elkezdett hálálkodni nekem, hogy milyen rendes vagyok, hogy elviszem magammal, és hogy milyen nagy dolog ez, hogy élesben gyakorolhat, meg hogy mekkora felelősség ez a munka.

Én meg rávágtam, hogy "igen, elég nagy felelősség, mert normális ember egyszer házasodik egy életben".

Abban a pillanatban esett le, hogy ő már túl van két váláson... Ráadásul nem is úgy akartam fogalmazni, hogy "normális ember", hanem azt akartam kifejezni, hogy általában mindenki életében egyszer van ilyen. Annyira hülyén éreztem magam, és ha elkezdtem volna magyarázkodni, csak még gázabb lett volna szerintem.

2020. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Futottam, megcsúsztam egy kutyaszaron és úgy értem földet hogy a hátamat végighúztam rajta. Olyan volt a pólóm mintha adidas csíkos lett volna.
2020. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Végigfostam a lépcsőházat ( beteg voltam). Meg párszor mondtam/kérdeztem irdatlan nagy baromságokat, miközben amúgy nem vagyok hülye.
2020. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Pukiztam az osztályban
2020. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
21%
Előttem ült egy kislány a buszon és az anya megpisiltette és folyott tőle az egész busz
2020. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem feltétlen ciki csak rosszul jött ki.


Anyám kedveli az ilyen spirituális dolgokat, pont elmentünk egy ilyen bolt mellett az utcán a barátnőmmel és elkezdem neki mondani:

-Lehet egyszer bemegyek ebbe a boltba hátha anyámnak van valami olcsó f*sz.


Először le se esett mit mondtam,csak picit néztek rám furán...

2020. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Elaludtam egy temetésen😢
2020. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!