Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fórumon olvastam mi a...

Egy fórumon olvastam mi a véleményetek erről.?

Figyelt kérdés
máj. 12. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Számomra ez a normálisabb gondolkodás, számodra más. Neked is van saját igazságod, meg nekem is, ezt kéne már végre elfogadnotok, de nem vagytok képesek. Csak sértegetni tudjátok a másképp gondolkodókat, dehát ezzel is csak saját magatokat minősítitek, ettől nem lesztek többek, hogy jól odamondogattok itt bizonyos embereknek.


Persze szabad a véleménynyílvánítás, de azért az nem árt, ha időnként némi kultúra is társul hozzá, hát nálatok sajnos ritkán társul, dehát ez van, ti ilyenek vagytok. Én is csak mosolygom néha rajtatok, ahogy ti is rajtam, vagy éppen ennek a fórumnak az indítóján, szóval így akkor kvittek vagyunk. :)


Tudod nagyon igaza volt anno annak a pesti hajléktalan csávónak, aki mindig azt mondogatta, hogy: "Se-se-szá!", azaz igazából ezen a világon semmi sem számít. Így az én véleményem sem, a tiéd sem, és a többieké sem. De azért engem érdekel mások véleménye, és próbálom meghallgatni, megérteni és elfogadni őket, aztán vagy egyetértek velük, vagy nem, de nem minősítem ezeket az embereket olyan alpárian, ahogy ti

máj. 12. 15:27
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy férfi írta a nőknek

.

máj. 12. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem minősítem ezeket az embereket olyan alpárian, ahogy ti"

A kontextus ismerete nélkül: előtte mást sem tesz, mint minősít, általánosít, degradál. Nem vennék komolyan egy ilyen embert.

máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a sztorit sem és a mondanivalóját sem, de egy biztos:

az arrogáns ítélkezés, a magyarfrusztrált besavanykásodott stílus nem helyén való még eltérő vélemény esetén sem.

Én itt sem szoktam beleállni, hogy megneveljek egy kérdezőt vagy egy másik válaszolót, mert nem adom oda az életem azon kis darabkáját, hogy mással foglalkozzam, miközben a magam dolgával is tehetném.

máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Neked is van saját igazságod, meg nekem is"


Ez az egy értelmes mondat, amit leírt. A többi részben ugyan azt csinálja, mint akiket szid.

máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt én nem tudom értelmezni. Mi itt a kérdés?



Azon kívül, hogy egy vélemény nyilvánítós oldalon véleményeket fogsz olvasni??? A logikus meg várható, nem?

máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!