Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások szerint én miért nem...

Mások szerint én miért nem lehetek nagyszerű apa?

Figyelt kérdés

Ismerősök, haverok, babás-társak szerint nagyon rosszul teszem, hogy így nevelem a gyerekeimet, ilyen otthont biztosítok nekik:


3 kislánom van. a legfiatalabb 4, a középső 5 a legidősebb 7 éves. Ők az én hercegnőim. Olyan boldog apa vagyok, hogy az leírhatatlan! Van, hogy öltönyben és lakkcipőben játszom a férj szerepét velük a birodalmukban. Tényleg! Imádnak engem! Az Óvónéninek tudjátok mit mondott a középső? Apa a legjobb barátom. Na. hát egy kicsit elpityeredtem amikor ezt elmesélte nekem az óvónéni.


A házunk így néz ki. Van egy normál földszint. csigalépcső vezet föl az emeletre. normál lépcső vezet a mélyszintre, ami olyan mint egy pince, de egy teljes harmadik alsó emelet. Ugyanakkora alapterülettel, mint a földszinten. Ezt kapták meg tőlem játszó birodalomnak. Én nem sörözni megyek és horgászni, ezért azt a pénzt rájuk költöttem. Nekem bejött az élet, van miből költenem. Az egyik szoba kb 38 négyzetméter, az 1 méter mélyen tele van kis műanyag puha színes labdákkal. A másik szoba ugrálóvár, ami felfújható. a falak oldala is felfújható, így nekirohanhatnak, ha bediliznének. A harmadik szoba az igazából nem is szoba, hanem egy palota. Egy mini palota láncos lenyitható, leereszthető kapuval. Aztán van egy nappali szerűség ezeknek a szobáknak az előterében ami egy 90 négyzetméteres focipálya. téglalap alakú. És nagyjából ennyi.

Megjegyzem egy percet nem ülnek a tévé előtt. nem nyomkodják anya telefonját.


És erre mondják, hogy ez borzalmas környezet számukra.


Hát nem hinném. A legjobb szülinapokat tartottuk. Az összes ovis barátjuk majd szét robbant az örömtől.


Ráadásul imádok velük lenni. A szabadidőmben ha nem a magam dolgával foglalkozom nem döglök a tévé előtt. lemegyek játszani velük. Vagy ki a kertbe. ahol épp vannak. Vagy különben ők jönnek oda hozzám. Van, hogy király vagyok, van, hogy férj, van, hogy szakács. stb. Mindhez meg van véve a "jelmez". Öltönyre vigyázni kell, emrt az apáé és használja, de a többi az mind játszós. És ugyanezt teszi a feleségem is.


És szerintem ez nem elkényeztetés. Sokkal kevesebbet költöttem rájuk, mint amennyibe az ájfon és a playstation kerül. meg a megannyi legó és barbie. Az épület adott volt. Én vettem, mielőtt megszülettek volna. A gumilabdák a szobába 130e Ft. a focipályára a szőnyeg és felfestés 30e Ft. Az ugrálóvár egyedi és ajándékba kaptuk egy kínai műanyaggyáros cégtől.


És most komolyan. azok mondják, hogy borzasztó ez akik a játszótéren is a telefont adják oda nekik? Vagy inkább berakják őket a megőrzőbe, minthogy foglalkoznának velük, mert anyuci éppen piálni megy és bulizni? Látom ám a posztokat a facén... :/ azoktól az anyuciktól.


Nem akarok mintaapa lenni, nekem csak a gyerekeim a fontosak. hogy jól érezzék amgukat velem és szeressenek. És ne csak apa legyek, hanem barát is!!!!


2020. júl. 8. 01:18
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Ja és azt kihagytam, hogy a feleségemmel összeházasodtunk újra. és a legidősebb adott minket össze. rendes öltönyben és menyaaszonyi ruhában.


De neeem. hát ez borzasztó nekik.... :(

2020. júl. 8. 01:22
 2/36 anonim válasza:
100%
Te egy jo apa vagy :D az enyem ivott,vert,felgyujtott, ne hallgass senkire legy mindig joba a gyerekeidel isten vigyazzon ratok! :)
2020. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Tabbouleh ***** válasza:
40%
Ez most komoly?
2020. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

2: köszönöm szépen :)

3: mégis mi legyen?

2020. júl. 8. 01:26
 5/36 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Mert annyira valószínűtlen, hogy ilyen vagy a gyerekeiddel és jó a környezet, amiben élnek, és a barátaid szerint nem vagy jó apa... Fura

Ha nem kamu a kérdés, akkor bravo, nagyon jó apa vagy szerintem!

2020. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Az amit mondanak teljesen más mint amit valóban mondani szeretnének.
2020. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
5. köszönöm. Tudom, fura, hogy van egy saját játszóházunk, de hát ha apuci barkács zseni, akkor 3 év alatt simán létre lehet hozni szinte minimális kiadással...
2020. júl. 8. 01:30
 8/36 A kérdező kommentje:

Tehát akkor jó a környezet ahol élnek ;-)


6: hogy érted?

2020. júl. 8. 01:31
 9/36 A kérdező kommentje:

Valaki elektromos ráülhetős autót vesz a gyerekének fél millióért, valaki fele ennyiből játszóházat csinál.. Engem nem zavar, nem sikoltoznak :D

Sőt. imádok velük lenni.

2020. júl. 8. 01:32
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz mind, amit elmondtál,, akkor jó apuka vagy! Mások sokkal kevesebbel is "jók" ne adj mások véleményére!
2020. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!