Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bocsánat előre a sokak által...

Bocsánat előre a sokak által majd durvának ítélt kérdésért! Mit gondoltok, miért siratják ennyien most a linkin park énekesét? Mitől olyan nagyszerű ember ő?

Figyelt kérdés
Egy csomó sokkal értékesebb és jobb ember van és halt már meg a világban, mégsem siratják őket százezrek.

2017. júl. 21. 23:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A Linkin Park sokak számára meghatározó együttes. Nyilvánvalóan siratni fogják.
2017. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ismert
2017. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

én nem siratom mert azt se tudom ki volt.

szóval számomra nem sok vizet zavar a halála.

egyébként a sztárok halálánál 99%-ban a rajongóik meggyászolják őket, mert ezt így szokás, és trendi.

2017. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azok siratják, akik szerették.


Én csak pár híresebb számukat szerettem, azokat is régen, azt se tudtam, hogy hívják a frontembert. De amikor olvastam a neten, hogy meghalt / öngyilkos lett, az számomra megrázó volt... Ilyenkor valami olyasmit is érez az ember, hogy "most lezárult egy korszak".


Megrázó, mert fiatal volt, megrázó, mert öngyilkos lett.


Igen, sokan mások is meghalnak, de mivel őket nem ismerjük őket, nem érdekel a haláluk sem. Ha meg meghal valaki, akit ismertünk, akár csak a szomszédasszony az, vagy egy volt iskolatárs, ha egy szót se beszéltünk vele életünkben, akkor is megrázó a tudat, hogy fiatalon elhunyt... :-(

2017. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden celebhalálnál megkérdezhetnénk, de minek? Aki szerette a zenéjüket, az joggal szomorú, én is megsiratnám a kedvenceimet. Az pedig teljesen szubjektív, hogy ki kit tart értékesnek vagy jónak.
2017. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó zenét nyomtak és ezáltal kapcsolatba kerültek az emberekkel.

Kicsit/nagyon ott volt lényegében az emberekkel és ez most így megszűnt.

2017. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar, hogy meggyászolják, sokan szerették.

Az egyetlen, amit én is sajnálok, hogy más művészek nem kapnak ilyen figyelmet.


Pl.: Bajor Imre halála jóval kevesebb port kavart emlékeim szerint, pedig a magyar művészvilág egy szereplője volt, ami már így is haldokló félben van.

De nagy valójában nem tudom...nekem mások a nézeteim és értékeim.

2017. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy verseny. A sarki utcaseprőt is megsiratná valaki. És egyáltalán ki dönti el, hogy ki az "értékesebb" és ki a "jobb"? Hogy kinek mi az érték és mi a jó, az hétmilliárd emberben hétmilliárd módon nyilvánul meg, teljesen relatív.
2017. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Metionin ***** válasza:
100%
Mert egy jó zenekar jó énekese volt. Akik szeretik a számaikat, nyilván megrendültek, hogy akinek a hangját még hallgathatják felvételről, az már nincs többé. Nekem is sokszor furcsa, amikor random beteszek egy dalt és hirtelen eszembe jut, hogy már rég nem él az aki énekli. Sokak számára épp kamaszkorban volt meghatározó ez a zenekar, emlékek kötődnek hozzá, persze hogy megrázza az embert ha hirtelen azt hallja, hogy az illető zenész vagy énekes meghalt, ráadásul ilyen módon. Szerintem tök normális, hogy úgymond meggyászolják azok, akik ismerték, mert ha valaki zenét ad az embereknek az óhatatlanul is kiszolgáltatja a lelkét és mondhatni ismertségbe kerül olyan százezrekkel, akik szeretik őt azért amit csinál. Ahogy másokat is meggyászolnak, csak őket nem feltétlenül ismerte ennyi ember.
2017. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

"Bajor Imre halála jóval kevesebb port kavart emlékeim szerint,"


Mert kevésbé volt ismert a munkássága a fiatalok körében, ugyanis ha megnézed, nem a 40/50-es korosztály van kibukva.

Na mondjuk nem mintha Bajornak olyan nagy dolgai lettek volna, amire annyira oda kellett volna figyelni.

Részemről egy átlagember volt, nem hatott meg a halála.

2017. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!