Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy élsz most,ahogy a járvány...

Úgy élsz most,ahogy a járvány kitörése előtt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Úgy, de alatta is
2020. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Csak a nyaralás lett elb.
2020. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Jobban élek.

Nem kell munkába járni, több időm van főzni, ezért egészségesebb és finomabb és olcsóbb kajákhoz jutok.


Több időm van olvasni, tanulni, fejlődni, átgondolni az életet.


Nem kell tömegközlekednem, így hatalmas stressztől szabadulok meg.

2020. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, felveszek maszkot a villamoson meg a boltba
2020. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem! A járvány kitörése előtt volt munkám és nem volt tartozásom.

Most tartozom 2 havi bérleti díjjal és kajára is alig futja

2020. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Amíg volt a járvány kint voltam külföldön, nem tudtam hazajönni, én hazajöttem kb három hete, de a szüleim kint maradtak, már kint élnek. Szóval nem, változott egy kicsit az életem, de igazából jól érzem magamat, megismertem egy pasit, vele elvagyok, munkát keresgélnek, végre van időm a hobbijaimra, edzek, úgy jàrkàlok a házban, ahogy én akarok, nyugodtan tanulok, stb.
2020. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az durva, hogy sokan elvesztették az állásukat, vagy csökkent a fizetésük emiatt.

Őket sajnálom.

2020. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
A maszkot kivéve igen.
2020. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mostmár van hómméd wellneszem (medence+szauna, bableves után jacuzzi is 🤣) a kertben mert a nyaralás el lett ba.... va.
2020. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem teljesen.

Mentettem ami menthető, de 1-2 pár barátommal már régóta nem tudok találkozni, moziban/koncerten/színházban/bulizni az idejét se tudom már, hogy mikor voltam utoljára, és munkahely terén is nagy változások voltak a közelmúltban. Ugyanannál a cégnél dolgozok még továbbra is, de már egy másik üzletükben.

Most sem panaszkodom a jelenlegi helyzetemre, mert lehetne ennél sokkal-sokkal rosszabb is. De attól még hiányzik a régi életem :/


26/F

2020. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!