Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkahelyem kivetette a...

A munkahelyem kivetette a szabadságom egy részét. Így 3 hétig szabin leszek júniusban. Ti mivel töltenétek? Budapest 38/N

Figyelt kérdés
Az ismerőseim dolgoznak sajnos. Utazni egyedül nincs kedvem, meg a járvány miatt még nem is szeretnék mert veszelyeztetett vagyok. Kiállításokra szívesen járnék csak a múzeumok még nem nyitottak meg. :( Az otthon ülesből meg már azért elég volt.

2020. jún. 3. 09:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

túrázás

filmnézés

olvasás

kertészkedés

rég halasztott dolgok elintézése

ruhatár válogatása

levélírás kézzel régen látottaknak

fényképek rendezése a számítógépen


43/F

2020. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ezeken az otthoni programokon már túl vagyok a 2 hónap kijárasi tilalom alatt mindent megcsináltam.Mindent kiselejteztem, rendbenraktam, minden növenyt átültettem és a gepemen is rendet raktam, filmeket is néztem...stb. Nagyon szeretek olvasni de most már jobban vágyom a lakáson kívülre. Este elég lesz az olvasasból vagy ha esik az eső. A kirandulás az jo program de ketlem hogy 1-2 alkalomnal töddhöz lenne kedvem egyedül. :(
2020. jún. 3. 09:10
 3/26 anonim ***** válasza:

Értem.

Városban is csavaroghatsz, ezernyi helyen nem voltál még biztosan. Tematikus séták végigjárása, keresni előre kinézett pontokat (pl. Kockásfülű Nyúl vagy Mekk Mester szobra).

Izgalmas éttermek látogatása.

Várostörténeti sétákat is csinálhatsz (gettó, budai vár, egykori Tabán)

2020. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én például ilyenkor gyakran szeretem csak úgy simán a nyakamba venni a várost, és random buszokra, villamosokra felszállni és hagyni, hogy vigyenek amerre mennek. Aztán 1-2 érdekesebbnek tűnő megállónál leszállok és sétálgatok, nézelődök a környéken. Magyarán felfedezem Budapest általam eddig még nem ismert részeit :D

De hosszabb távokat is szeretek lesétálni, egyrészt egészséges, másrészt pedig sétálva is egy csomó érdekes dolgot tudok felfedezni az utcákon, ami a tömegközlekedésen ülve lehet, hogy elkerülte a figyelmemet. Például már régóta dédelgetett tervem, hogy lesétálok Újpalotáról Kelenföldre a 7-es busz vonalán, és amint tartósan visszatér a kellemes, napsütéses időszak, ezt meg is fogom valósítani.

Csak hát tény, hogy ezek olyan dolgok, amik 3 héten át nem biztos, hogy végig le tudnak kötni :/

2020. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

www.tturak.hu -> teljesítménytúrák, itt egyedül kirándulnál, de azért mégsem, mert versenytársaiddal együtt haladsz

Konditerem

Könyvtár

Futás a Margit-szigeten

Társasjáték estek(ez utóbbit nem tudom, hogy újraindították-e)

Elmenni HÉVvel vagy biciklivel Szentendrére vagy a Rómaira egy jó ebédre

BKV hajózás(ezt sem tudom biztosra, hogy megy-e)

www.geocaching.hu -> geoládák keresése

Benevezni valami mobil fotóversenyre és keresni valami jó fotótémát a városban

2020. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Könyvtárakba még nem lehet menni.

Ha jó idő lesz, menj strandra.

Menj ki a Margit-szigetre, vigyél plédet és legyél ott, olvass közben, napozz.

Menj vásárolni. Kirándulj a közeli hegyekbe. Menj Szentedrére.

2020. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak értitek mindehez ismerősök nélkül olyan nagyon nincs kedvem. A céltalan bolyongás a városban annyira nem köt le de az jó ötlet, hogy elmenjek fotózni kicsit. Szerintem ismerem minden pontját Budapestnek régen egy turisztikai magazinnak fotóztam városképeket. Klassz volt de akkor azt hiszem minden részét bejártam a városnak. Legalábbis amit érdemes volt. Pancsolni nem szeretek és az evés sem hoz lázba annyira, higy egyedül csak a kaja kedvéért beüljek egy étterembe főleg, hogy még a járványnak sincs vége. A megerőltető sport sem jön számításba most az mindegy hogy miért. De max séta nem kemény túra meg futás meg bicikli. Könyvtárak nincsenek nyitva. De annyi könyvem van otthon, hogy nem is lenne értelme odaenni. Főleg hogy a munkahelyemen is van könyvtár onnan ingyen ki tudok venni bármit és szoktam is.
2020. jún. 3. 10:57
 8/26 anonim ***** válasza:
gyere velem sétálni :)
2020. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A bkv hajót amúgy próbálta aki ajanlotta? :) pár éve egy barátommal lementünk vele a Rómaira a Margit hír pesti hídfőjétől. Végeláthatatlan volt az út és iszonyú kellemetlen emberekkel volt tele a hajó. Azt hittem sosem érünk oda. Iszonyú unalmas volt és hiába terveztük azzal a visszautat inkább a hévet válsztottuk. Borzamas volt :)
2020. jún. 3. 11:01
 10/26 A kérdező kommentje:
Vásárolni csak akkor szoktam ha kell valami. Nem motivál. A Margit sziget pléd fiatal nő egyedül.....próbáld ki. 1 oldalt nem fogsz tudni elolvasni a könyvedből mert percenként jön oda valaki és nem abból a típusból akivel szeretnél megismerkedni. Olvasni az erkélyen is tudok. Sokkal jobb mint a Margit sziget. Ezert kár odaig elmenni :D
2020. jún. 3. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!