Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, dicsérni vagy...

Mit gondoltok, dicsérni vagy megbántani akart engem (egy lányt) az a fiú, aki azt mondta, "sajnálom a hozzád hasonló embereket, akiknek az előnytelen külsejük eltereli mások figyelmét arról, hogy mennyire intelligensek és értékesek valójában"?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez hulye. Te mit gondolsz, valoban elonytelen a kulsod? Vannak ilyen PUA csavok, akik azt tanuljak, hogy sose dicserj egyertelmuen, mindig vigyel bele oltast is, mert ha elveszed a csaj onbizalmat, akkor majd beledszeret xD

Ha csak ilyen egyszeri veletlen elszolas, akkor elneznem neki, de ha folyamatosan igy probalkozna, nem vennem komolyan a helyedben, mert o sem vesz teged komolyan.

(Mar amennyiben akarsz valamit a sractol.)

2020. júl. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ez egyszerre bók és sértés. 😂

De legalább őszinte.

2020. júl. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem őszinte, hanem egy büdösbunkó.

Mi az, hogy előnytelen a külsőd? Kinek előnytelen? Lehet, hogy neki nem tetszel, más viszont megőrül érted. Én férfiak között dolgozva megfigyeltem, hogy nekik tulajdonképpen mindegy, ha a nő vékony, akkor az jó nőnek számít. Akkor is, ha kimondottan bányarém. Szóval ha vékony vagy, akkor máris nem helytálló, amit mondott neked. Ha viszont nem vagy az, akkor is tetszhetsz egy csomó embernek, ugyanis hálistennek nem mindenkinek egyforma az ízlése. És még egy dolog. A csúnya emberek is találnak párt, és olyankor nem azt nézik a másikban, hogy mi a csúnya rajta. Nekem is volt csúnya pasim, de felfedeztem benne azokat a dolgokat, amik szépek voltak rajta. Pl. szép fehér fogsor, formás fenék stb. Mindig ezeket dicsértem rajta, és nem azt mondtam, hogy "há Béla amúgy de randa vagy b+szod"

Nem írtad, hogy ki ez a pali, de felejtsd el. Valószínűleg ha egy topmodell lenne mellette, azt is folyamatosan próbálná megalázni, hogy felül tudjon kerekedni rajta. Az ilyen nárcisztikus embereket el kell kerülni messzire.

2020. júl. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lool sikitanek ha valaki ilyet mondana nekem :D

Szerintem csak bölcs és nagylelkű akart veled lenni, de nem esett le neki hogy mekkora parasztság ilyet mondani.

2020. júl. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja ne aggódjatok, nem akartam semmit a sráctól, elvileg ő se tőlem (más csajra hajtott, velem csak úgy jóban volt, mert emberileg úgy tűnt, hogy kedvel). Nem olyan friss már a történet, csak valamiről beugrott, és eddig nem igazán foglalkoztam vele, de ezúttal felmerült bennem a kérdés, hogy ez mégis mi a franc volt. :D

Én egyébként tetszem magamnak, akkor sem gondolom, hogy kifejezetten szarul néztem volna ki, de vaskosabb voltam, mint most. Az önbizalmamat nem vette el, csak a srác szándékait nem annyira tudom hová tenni.

2020. júl. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!