Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szép emberek általában azt...

A szép emberek általában azt mondják, hogy jó világban élünk, jók az emberek, míg az előnytelen külsőjűek véleménye az, hogy rossz világban élünk és rosszak az emberek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a külsőtől függően teljesen máshogy tapasztaljuk meg az életet, a valóságot?
2020. jan. 5. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen máshogy, de nyilván más tapasztalatokat szerez egy előnyös külsejű ember, és egy előnytelen külsejű.
2020. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt meg hol hallottad?? Én se vagyok egy szépség de aki dolgozik nem cseszi el a pénzét meg tud élni.

Én azt mondom ha egészség van, van tető a feje felett, meg vannak a szükséges dolgai amik kellene a minden napokra/-hoz hogy tudjál boldogulni lazulni pl, TV stb, akkor mi kell még? Ja tudom, pl, szeretne kirándulni olykor, na ez már pl, nekem sem igazán meg, mert annyim nincs, de nem panaszkodom, ha muszáj úgy is elvisznek ahova akarok, kivéve a vidámparkba :D anyum él, apum nem, tesóm él, van két lánya jól élnek, minden hétvégén itt vannak, így nekem pláne nincs mire sajnálkoznom, se így se úgy.

Vannak munkatársaim közt olyanok akik isznak mint.. de nekik úgy jó, nem tanakodnak azon de xar nekik, mert ők isznak.

Lehetne hosszasan vesézni e témát de minek, dolgozni kell, próbálni élvezni vagy legalább elviselni az életet egy minimális szinten, de ahhoz mi is kellünk.

2020. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek "szep" embereket akik nem szeretik az eletuk. Es csunyakat is akik szeretik.
2020. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4


Nem azt mondom, hogy nem lehet túl élni, csak azt, hogy teljesen másképp tapasztalja meg az életet egy csúnya ember mint egy szép.


És éri őket diszkrimináció is az élet minden területén a szépekkel ellentétben.

2020. jan. 5. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Megsúgok valamit: Általában a szépség,jóképűség mögött antiszociális személyiségzavar lakozik. Vagyis én így tapasztaltam. Szóval ez a világ úgy el lesz rontva később hogy nem lesz se civilizáció,se normális világ. Valamiért az evolúció így akarja elrendezni a dolgokat.
2020. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!