Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jól cselekedtem a...

Szerintetek jól cselekedtem a barátnőmmel szemben ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szokása, hogy nagoyn provokatívan viselkedik.


kb már 2 hónapja nem találkoztunk. Írogatunk messengeren stb stb, egyszer ilyen szóváltás következik:

Én: Miért vagy mostanában ilyen? Olyan elhidegült. Legalábbis tőlem.

Ő: Mégis mire gondolsz?

Én: Hát az, hogy akárhányszor bókolok elengeded a füled mellett, vagy elhárítod a témát. Mintha direkt kerülnéd.

Ő: Ja, hát nem akarok érzelmileg belefolyni.

Én: Mégis mibe?

Ő: Ha kicsit is figyelnél rám tudnád.


Na itt álljunk meg. Honnan a fenéből tudnám hogy épp mire gondol? Minden egyes szavára figyelek, de olyan ellentéteket mond, hogy abból ember nincs aki kitalálja, hogy melyiket gondolta komolyan.


Én folytatom:

Én: Egyszerűbb lenne, ha elmondanád miről van szó, de felőlem napokig szarakodhatunk azon, hogy én sorolom neked az állításaidat meg amikot írtál és te hülyének nézel engem, mert nem értem a "jeleidet". És ezek a jelek ellentétekből állnak. Egyszer mondasz valamit, aztán annak a teljes ellentettjét állítod. Hogy a pcsába kéne kitalálnom ,hogy melyiket gondolod komolyan?

Ő: mondom. ha odafigyeltél volna most tudnád.


Én ekkor mondom neki, hogy kicsim attól még, hogy te gondolsz rá attól még nekem nem jön át az info :D

magamat idézem:

"sokkal egyszerűbb lenne ha elmondanád

két másodperc

ahelyett, hogy itt szarozunk napokat heteket

olyan dologról amiről aztán kiderülne, hogy csak gondoltál rá, de nem írtad le

És mivel egyszer ezt mondod, máskor meg azt, ezért nem tudok rajtad kiigazodni, de elvárod, hogy figyeljek. figyelek én minden szavadra csak nem tudom melyiket kéne jelen pillanatban alkalmazni"


És ezek után sem hagyja magát. titkolózik, semmit sem árul el, de elvárja, hogy abból a katyvaszból ami az agyában van kibogozzak egy értelmes szöveget.

Komolyan mondom a csaj maga az ellentét! Egyszer ezt mondja, máskor meg az ellentettjét.



Aztán 3 napig nem beszéltünk.


Ma ráírtam, hogy kéne segítség. Direkt egy krvanagy fszságot találtam ki, hogy beetessem és visszaadjam neki ugyanezt.


Ő: Na, sikerült megoldani?

Én: dehogyis. végig rád vártam.

Ő: MIért is?

Én: Ha kicsit is odafigyelnél tudnád.


Erre mit ír?


Ne csináld a fesztivált ma is, szépen megkérlek

erre válaszolok.:

pedig csak téged utánozlak! Akkor most ki fesztiválozik? Te vagy én?

Tudod, ha a szereplők felcserélődnek, akkor az is megváltozik ,hogy ki nézi a másikat hülyének.



Így most visszakapta amit nekem adott. De még mindig szentül meg van győződve arról, hogy Én vagyok a hülye figyelmetlen aki nem érti meg a "nőt", de amikor meg ugyanezt visszakapja, AKKOR IS én vagyok a hülye, hogy mit fesztiválozok, nem tud gondolatot olvasni.


Na. itt lett elegem. Írtam neki ,hogy na jól van. szórakozzál mással. ha tudsz normálisan kommunikálni, akkor szólj. Szia.


És itt hagytuk abba. Elegem van már belőle. Össze vissza beszél, ellentétes dolgokat állít, aztán elvárja, hogy tudjam mire gondol. Az őrületbe kerget. Amikor meg visszaadom neki én vagoyk a hülye, hogy miért nem beszélek normálisan. Az agyam eldobom!


2020. júl. 14. 00:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És végig azt írogatta, hogy "de minek húzod még mindig ezt a témát? már unalmas"


Iilyenkor amúgy próbálja rám kenni, hogy még ezt is én csinálom.

És hiába írom, hogy ezt az egészet TE szítottad, ha rajtam múlna ez az egész elő se fordult volna.


De neeem, akkor is mekkora hülye vagyok.


Most komolyan. ÉN vagyok a hülye amikor ugyanúgy visszakérdezek ahogy ő szokott?


Most mondjátok meg. Én vagyok a hibás? én maittam van ez, hogy nem tudok gondolatot olvasni és ellentétekből kitalálni, hogy mire gondolt a költő? Tényleg?


Ha rajtam múlna, akkor válaszoltam volna magamnak, hogy mibe nem akarok érzelmileg belefolyniés elmagyaráztam volna. Amúgy erről még egy krva szó sem esett. de elvárja, hogy összerakjam a "jeleiből" amiket 6 évre visszamenőleg adott nekem. Krvajó. Amit 5 éve mondott annak köze ven ahhoz, amit tegnap mondott.



És ez neki nyílvánvaló!!! De amikor én csinálom ugyanezt nem fogja föl és akkor is én vagyok a hülye.


De a manipulálás az megy.

2020. júl. 14. 00:44
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja és még írja, hogy "ÉRdekes mindenki más full megért, egyedül te nem bírsz megérteni.


Erre én írom: "Jéé de érdekes. minden más nő normálisan el bírja mondani amit akar és ha változtat akkor azt elmondja, nem csak gondol rá. És nem csak úgy ott hagyja a múltban, mint 5-8 különböző variációt, hogy majd én kitalálom melyiket gondoltad komolyan"


És ezt is nevetségesnek találja.


Valahogy nem bírja fölfögni, hogy amit csinál az nevetséges, még saját maga sem bírja felfogni, ha éppen ő vele kommunikálnak így.

2020. júl. 14. 00:50
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nők... 😅
2020. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem! nem Nők!!!

Ez csak Ő. Leírtam ezt is. minden nő és lány ismerősöm normálisan ki tudja fejezni magát. Kivéve őt.

2020. júl. 14. 01:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dik ez bolond, hagyjad is 😂 lányként írom!
2020. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja jól van. a manipulálás nagyon jól megy neki, véletlenül sem ismeri el, hogy esetleg hülyeség amit ír. A végén már lassan elhittem, hogy én vagyok a hülye, hogy nem értem.

Kösz a támogatást.

2020. júl. 14. 01:45
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Haha. Hagyd a lányt, bolond szegény. Ezer meg ezer másik várja, hogy egy fiú érdeklődjön felőle és szeresse.
2020. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondom nokent,ha ferfi lennek,inkabb buza lennek,mintsem az ilyen szitukat elviseljem. 😂😂😂
2020. júl. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is nőként mondom, hogy ez bolond, de ne aggódj, férfiban is van ilyen. Az biztos, hogy nem tűzjegy. Tűzjegyű nőt keress, az nem fog a sérelmein kotlani, hanem szépen elmondja (üvölti :D) hogy mi baja van veled :D
2020. júl. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban vagy hibás, hogy még nem dobtad ezt az idiótát, és hagyod magad.
2020. júl. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!