Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmennem nyári...

Érdemes lenne elmennem nyári munkára jövő nyáron? Miért?

Figyelt kérdés
Nagynéném mondta, hogy jövőre el tudja nekem intézni, hogy az ő munkahelyén nyári munkázzak. 8-12-ig kellene ott lenni, gépelni kellene meg dossziéba rakni papírokat, stb. Havonta 50-60 ezret adnának érte. Az a baj ezzel, hogy a nyaramat nem akarom munkával elb...szni, és ciki lenne az osztálytársak előtt is, ha véletlenül kiderülne, hogy nyáron aprópénzért csicskázok. Meg szerintem keveset is adnak, mert ha mondjuk júliusba meg augusztusba is végig dolgoznék, akkor az max csak 120 ezer. Abból még egy jó telefont se lehet venni. Max ha gyűjtök még rá, de még gyűjteni se tudok, mert anyámék olyanok, hogy ameddig el nem fogy a pénz, addig nem adnak.
2020. júl. 14. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D
2020. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az kb 5-600 ft-os órabér. Ilyen jó ajánlattal engem inkább ne keressenek meg a rokonok :D
2020. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj 900-1000 ft-os órabért, az alatt vicc minden ajánlat.
2020. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, napi 4 órát kéne dolgoznod, laza munkában, és gondolom még fiatal vagy, 15-16 éves, szóval még ne álmodozz 3-4 százezres fizetésekről. Én vállalnám, bár ahol élek rendes munka sincs, nem hogy diákmeló, estis vagyok, és senki nem akar alkalmazni, mert nincs alkalmi meló sem. :D Persze, ha te szerinted ez aprópénz, akkor nem muszáj menni, mondd meg, hogy nem szeretnéd, és kész, ráérsz végül is még dolgozni, van időd. Felnőttként úgyis fogsz eleget melózni.
2020. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!