Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úgy szeretném megnézni a...

Úgy szeretném megnézni a tengert jövő nyáron. Ti elmennétek egyedül is?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagy álmom, hogy eljussak Dubrovnikba vagy Splitbe vagy egész egyszerűen a tengerpartra. Nem is az anyagiak tartanának vissza, de egyedül egyszerűen nincs kedvem. Ha úgy adódna, ti elmennétek egyedül is? Jövő nyáron nem lenne kedve eljönni valakinek, aki szintén egyedül van? Egyedül nem szívesen mennék, biztosan ujjal mutogatnának az emberek..."Figyeld, ez mit keres itt egyedül!...:("

26/F



2016. aug. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon sokat utazom egyedül és még soha, senki nem mutogatott rám ujjal, hogy egyedül utazom. Ez butaság...
2016. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

'"Figyeld, ez mit keres itt egyedül!...:("'


Picit tul sokat foglalkozol magaddal. Hidd el, senki nem fogja meg csak eszrevenni sem, hogy juuuuuj az a ficko ott egyedul van. Nem mellesleg adott esetben csajozni is konnyebb, ha egyedul vagy es nem haverokkal, akik mindent megtesznek hogy leegessenek, cikizzenek.

2016. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jövőre? Akár idén is. Plane Dubrovnik, lent van delen, ott még 3-4 hetig tuti lehet fürdeni
2016. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül mentem külföldre és sokkal jobb volt mindig mint társasággal nyaralni... sok barátom is lett így. Habár én lány vagyok.
2016. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Siman.

Nokent rengeteget utaztam / utazom egyedul. A 29. szulinapomra pl egy barcelonai hetvegevel leptem meg magam. Es nagyon szuper volt, azt csinaltam, neztem meg amihez kedvem volt. Es baratkozhattam uj emberekkel (ifjusagi szallon laktam, akkor eppen ujra tanultam igy csak osztondijam volt + diakmunka penz).


Ma sem vagyunk a ferjemmel osszenove, persze hogy szeretunk egyutt nyaralni, de kicsit nehez ugy osszehozni hogy egyutt legyen szabadsagunk. Igy nem kell a masiknak otthon ulni. Most szeptemberben is a ferjem egyedul utazik el 2 hetre a haverjaival, tavaly en mentem egyedul decemberben haza a gyerekkel (kulfoldon elunk).


Munka miatt meg en utaztam mostanaban rengeteget egyedul, de pl ott is siman bementem egymagam felfedezni Antananarivot, meg mas helyeket. Rajottem mar hogy ha mindig a masikra varunk abbol ugysem lesz semmi :)


Szoval hajra :)

2016. aug. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is utaztam már egyedül - főleg szakmai utakra - de igazából nem szeretek. Jobb valami nagyobb társaságban. Nincsenek barátaid, rokonaid, akikkel mehetnél? Keress addig társaságot neten. A társas utakat nem ajánlom, oda szinte kizárólag nyugdíjasok mennek.
2016. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!