Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért töröltetheti egy Youtube...

Miért töröltetheti egy Youtuber az őt érintő kérdéseket Gyakorin?

Figyelt kérdés
Nem számít közszereplőnek, ha több plattformon tolja a követői képébe a kontentet - na meg más egyebet is? Ki számít közéleti szereplőnek akkor?

2020. júl. 14. 20:47
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, igen! Gondoltam, utalok rá, páran tudni fogják, kiről van szó.

És hogy miért foglalkozom vele? 17 évesen kezdtem nézni, eleinte tetszettek a videói, sok gondolatával egyet is értettem (állatvédelem, egészséges táplálkozás, tudatosság a pénzügyek terén) örültem neki, hogy vannak ilyen talpraesett nők kis hazánkból, a nagyvilágban. Aztán viszontláttam egy konzumhölgyeket közvetítő oldalon. :( Tudom, naivan hangzik, de hatalmas csalódás volt: Azt hittem, végre sokra vitte egy dekoratív nő úgy, hogy nem folyamodott ilyen eszközökhöz. Aztán persze értelmet nyertek az addigi lakhelyei is: Hollandia, (a) Svájc, na meg a jelenlegi. :(

2020. júl. 16. 11:10
 12/42 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint jól sejtettem.


Állítása szerint visszaéltek a képeivel, nem csinált semmi ilyesmit...:D

Lehet, hogy így volt, lehet, hogy nem - mondani lehet bármit, mindenki azt hisz amit akar, de akkor miért figyeli itt a kérdéseket ennyire? :D

2020. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
És ki a csaj akiről beszeltek? Legalább egy monogramot, köszi
2020. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Megírtam neked privátban. :)
2020. júl. 16. 12:16
 15/42 anonim ***** válasza:
Ismét eltűnt egy kérdés róla :D
2020. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Itt most 2 youtuberről beszéltek? A pálfordulásos a DP monogramú, régen filmes videós, a nő pedig a motivation....... (nem folytatom) ugye?


Valaki leírja kik ezek privátban? Főleg a svájci nő érdekelne. A motivációs szőke, aki ma ingatlanos tudom, hogy volt Svájcban.

2020. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
A GY.I.K. mindent töröl, ami neki nem tetszik.
2020. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

uccsó ez a név nagyon állat:D


am nekem is lett már törölve olyan hozzászólás ahol erpeti a gyakoriról beszél

2020. júl. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Megint eltűnt egy kérdés a milliomos asszonyról :D
2020. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Kérdés, hogy ez meddig marad. :'D

Bár, amíg nem írunk nevet, talán nem akadnak rá.

Őt meg már nem kéne, hogy érdekelje, hiszen boldog feleség. Miért is foglalkozna holmi GYK-s kérdésekkel? Azt hittem, a farkast nem érdekli, mit bégetnek róla a bárányok. :O

2020. aug. 6. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!