Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töröltethetem egy...

Hogyan töröltethetem egy korábbi Facebook accomat, ha már nem tudok belépni oda sehogyan sem, hova / milyen címre kell írni?

Figyelt kérdés
Személyes adatok védelme miatt szeretném töröltetni, de már elfelejtettem a jelszót, így nem tudok belépni, a hozzá tartozó email-címre se tudom már a jelszót elküldetni, mert abba az email-be se tudok már belépni...

2014. júl. 28. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megpróbálsz valahogy visszalépni a jelszó emlékeztetővel, és törlöd.

Biztos lesz olyan opció a jelszó emlékeztetőben, amivel megoldható a dolog.

2014. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az ilyenek, mint te, miért nem írják fel egy füzetbe a jelszavakat...
2014. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Akinek nincs esze, legyen notesze". Bár ha leírja a jelszavát, akkor az máris kevésbé biztonságos, mint ha a fejében van. De hát ezért vannak a jelszó helyreállító módok, hogy ha elfelejti, akkor is visszaállítható.
2014. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!