Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek soha...

Van itt olyan, akinek soha nem lesz jogosítványa? (Hozzám hasonlóan.)

Figyelt kérdés
27 éves fiú vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy valaha is vezetni fogok. Figyelemzavarral, és egyéb pszichés problémákkal is küzdök, ráadásul félek attól, hogy esetlegesen a volán mögé kell ülnöm.

2020. júl. 15. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. Nekiálltam. 5x meghúztak a forgalomban, utána feladtam. Sajnos figyelmetlen vagyok, és durva szarul döntök hirtelen helyzetekben, jobb az emberiségnek, ha én nem ülök volán mögé.
2020. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nekem sem lesz, bár még csak 21 éves vagyok. Elég nagy személyes felelősség az autóvezetés, és akkor még számolni kell a külső tényezőkkel is, amiket nem tudsz befolyásolni sehogy. (Balesetet okozó sofőr, időjárási körülmények, úttestre kiugró szarvasok, stb.)
2020. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Van ilyen, igen.

És tudod hány ember van, akinek van jogosítványa, de sosem vezet? Még több.

2020. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyanígy voltam 27 évesen, kifejezetten féltem még a gondolattól is. Sőt a férjem szerint "Egy trágyás szekeret nem lehetne rám bízni!"

Aztán mások biztatására elmentem és letettem a jogosítványt 28 évesen.

Azóta már a férj a levesben, én bejártam autóval Európát és Magyarországot többszörösen. Az életben nem volt balesetem, sem saját, sem mások hibájából kifolyólag, sőt, ha valami stressz ér, akkor beülök az autóba és megyek 50 km-t és megnyugszom.

A jogosítványom kelte: 1979. X.29. :)

...és azóta eltelt 41 év és én mindennap megyek ...

2020. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is így èreztem. Mondjuk azt, hogy soha, nem mondtam, de el sem tudtam képzelni, hogy valaha rászánjam magam.

Most itt vagyok 35 évesen, két gyerekkel, túl a Kresz-vizsgán, jövő héten kezdem a gyakorlatot. Most sem vet szét a lelkesedés, de beláttam, hogy jelen élethelyzetemben sajnos muszáj lesz.

2020. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Van, aki tényleg nem arra született, hogy gépjárműt vezessen. De aki igen, az egy nagyon nagy előnyt kapott a sorstól.


Kérdés az, hogy mit lehet rábízni azokra, akik még egy motorkerékpárt se tudnak elvezetni?

2020. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem hosszú évekig, aztán most megyek hamarosan vizsgázni kresszből. A jövőhéten megyek az elsősegély tanfolyamra. Aztán mivel a vírus közbe szólt, a torlódás miatt kb tavasszal kezdem a gyakorlati részt.
2020. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jogsim mert hagytam a családomnak hogy rám tukmálják, de a vizsga óta, vagyis évek óta nem vezettem, akkor se tenném ha fizetnének érte. Bánom hogy megszereztem, bár legalább van +1 kártyám amivel igazolhatom magam ha a személyim nincs nálam, talán ennyi pozitívumot tudnék felhozni mellette. De azért meg r0hadt sokba került hogy ennyi előnye legyen.
2020. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

@6


Középiskolai fizika tanárom a legjobb példa rá, neki nem volt jogosítványa, a barátnőjének se, egy panellakásban laktak. A csávó baromi okos volt, legalább 10 másik suliban is tanított fizikát, és elmondta nekünk, hogy Ő azért nem tette le a jogosítványt anno, mert látta, hogy a szülei mennyi pénzt ráköltenek a szaros kis Ladára, így Ő ezzel spórolta össze egy panellakás árát egy megyeszékhelyen. Vonattal jár ide-oda, egyik héten behozta nekünk poénból megmutatni a vonatjegyeit, hogy mennyit fog neki az iskola megtéríteni. Elővett egy laptop táskát, kinyitotta, és kiborította az asztalra a menetjegyeket, meg a számlát. Nagyon nagy tag volt, állandóan fuvaroztatta magát a többi tanár kollégával, akik felvették Őt a vasútállomáson.

2020. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Rossz példa. Ő simán letehette volna, ha akarja. Itt azokról van szó, akik nem képesek letenni a forgalmi vizsgát.
2020. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!