Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor a konditerembe beszabadul egy 16 éves kiscsaj csapat, aki végig vicsog irritáló módon?

Figyelt kérdés

Órákon keresztül felváltva használtak 2 gépet, hangosan vicsogtak, úgy, hogy még a terem másik felében is hallatszott, harsogtak és minden hülyeségen röhögtek, amin akarva-akaratlanul kiégett az agyam.


Én lettem túl intoleráns, vagy ez tényleg idegesítő?



2020. júl. 15. 12:59
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Nem. Én a magam dolgával szoktam törődni, sokszor észre se veszem, ki van körülöttem. Ha esetleg zavarnak, odébb megyek, de ez igaz az őrjöngve fekve nyomó csávóhordára is.
2020. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A memóriáddal biztos problémák voltak, hogy elfelejtetted, milyen 16 évesen az élet:D
2020. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Fülhallgató megoldja a dolgot.

Amúgy 16 évesen még sokkal többet nevet az ember+ le tudj szarni mások véleményét. Ha esetleg irritálna is néha,valahol irigykedem,jólenne megint fiatalnak lenni :D

2020. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
95%
Engem is zavar. Nem azért mert 16 évesek, nem is azért mert lefoglalnak egy-két gépet, hanem mert egyidős társaikat nevetik ki, hangos megjegyzéseket tesznek. Nem egyszer fordult elő, de azért nem gyakori szerencsére.
2020. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Dehogynem. Múltkor is úgy elküldtem őket a pokolba a géptől, mint a huzat. Csak-csak feleselt, én meg megjegyeztem neki, hogy oké, lássuk akkor azt a gyakorlatot, megvárom. Habogott, hogy majd szól, ha végzett, mondom neki, hogy nem, ilyen nincs. Nem azért bszok el 14000 ftot a saját fizetésemből, hogy az 5 kilóval pinalengetésed nézzem fél órán keresztül, szóval vagy nekiállsz most azonnal csinálni, vagy húzol a pokolba innen azonnal. Aztán jött egy srác és mellém állt, akkor sikerült meggyőzni őket, egyébként meg én voltam a ribnc természetesen. :D

Nekem számít a pihenőidő és nem fogok fél órákat várni egy eszközre, amiből van három, de mindhármat befoglalják. Ha rendeltetésszerűen van használva egy gép, általában elég max 10 percet várni rá vagy megbeszélni azzal, aki használja, hogy amíg pihen a két szett között, mehess te is. Ezekkel nem lehetetett. Odamész, szólsz és akkor kezdenek el edzeni és még nekik áll feljebb.

2020. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vicsog?? Az meg mi?


Egyébként engem is zavarnak a visítozó tinik. Én sosem voltam ilyen idióta, fel nem foghatom, miért kell ilyen elmeháborodott módon feltűnősködni. Ha a teremben befoglalnának egy olyan gépet, ami kell, elküldeném őket a halál f... az tuti.

2020. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7/7

[link]

2020. júl. 15. 14:02
 9/9 anonim válasza:
Nem
2020. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!