Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jó nevet adni?

Tudnátok valami jó nevet adni?

Figyelt kérdés
Diáknapokra egy csapatot össze hoztam és kéne egy jó csapat név. A téma az országok.Én valami vicces megnyerő könnyen megjegyezhető nevet akarok. Például Vodkaland (Vodkaland,Vod Kaland) ehez hasnlóakat megnyerőbbeket ha tudtok írjátok le köszii.

2018. márc. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen országgal kapcsolatban kell fantázia nevet kitalálni? Vagy hogy érted hogy a téma az országok? Vodkaland az inkább arra hajaz nekem mintha a vodkát akartad volna belefoglalni a kaland szóba. Annak meg miköze az országokhoz? Ha csak nem Oroszorágot akarod megidézni?! :)


Pl. Vakondtúra?

2018. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitalált ország kell legyen.
2018. márc. 3. 19:56
 3/4 A kérdező kommentje:
És azért lett Vodka mert szeretem a vodkát xd
2018. márc. 3. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Közösen ötleteljetek a csapattal, az lesz a legjobb. Lehet, hogy amit mi adnánk, az nem fog nektek tetszeni. Szóval üljetek össze, és hajrá.
2018. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!