Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Frodó vagy Gandalf?

Frodó vagy Gandalf?

Figyelt kérdés

A kérdés apropója most nem az hogy kit szeretünk jobban a Gyűrűk urából.

Inkább az, hogy most olvastam hogy ez a két név mindkettő anyakönyvezhető hivatalosan Magyarországon.

A kérdésem: ha választani kéne, ti melyik nevet választanátok e kettő közül magyar embernek? S miért? (És hol volt Gondor mikor Nyugatvég elesett?)



2020. júl. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Boromir
2020. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mairon
2020. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gandalf. Mivel Frodora mindenkinek egy alacsony, szerencsétlenség jutna eszéb, aki hamarabb bizzik meg valami sorvadt csövesben, mint a gyerekkori legjobb barátjában. Gandalf ról meg mindenkinek egy bölcs erős mágus jutna eszébe aki mindenféle probán eset már át. Persze lennének negatív elő ítéletek a neve miatt, mivel mindenki fűvesnek nézni, meg egy olyan embernek aki random ordibálja ITT NEM JŐHETSZ ÁTSZ! Meg a FUSATOK BOLONDOK! De szerintem ez még jól is jöhetne mert vagyonőri szakma nélkül is mehetne bárhova bizti őrnek.
2020. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aragorn
2020. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gandalf, ez egyértelmű és nem nagyon szorul magyarázatra szerintem 😄
2020. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!