Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki büntetett előéletűnek lenni?

Ciki büntetett előéletűnek lenni?

Figyelt kérdés

#Bünetetettelőélet
2020. júl. 17. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2020. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem általánosítanék. Egy fiatalkori botlás, rossz döntés és annyi más miatt lehet valaki büntetett előéletű.
2020. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Normális munka nehéz találni
2020. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy miért büntettek meg. Ha gyilkosságért, akkor több, mint ciki. Ha viszont tényleg valami fiatalkori botlás, amit a 2-es említett, akkor nem hiszem, hogy bárkinek is feladata ítélkezni.
2020. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

A legális tolvajok,legális rablók, legális fosztogatok, korrumpálhatóak mellett akik valakiknek képzelik magukat, miközben saját törvényt alkotnak, hogy fosztogathassanak, meg nyomoríthassák az embereket?


Egyértelműen :nem:D

2020. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Én szégyellném, az biztos.

Ráadásul a munkámhoz tiszta erkölcsi kell.

2020. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

5+

Kedves 6-os Hozzáteszem büntetlen előéletű vagyok.



Addig amíg a jogalkotók zöme egy korrupt-beleértve bírókat is-olyan bírókat, ügyészeket akik felesküdtek az igazságra pályájuk kezdetén-csak éppen elfelejtették azóta, akkor senkinek nincs joga mást elítélni.

Majd akkor lehet (bár nem szerencsés akkor sem) ha ők megtanulják a tisztességet.

2020. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, miért beszélsz hozzám, én nem szólítottalak meg (6-os voltam). De most megteszem: látszik, hogy teljesen elborult az agyad. Te valami összeesküvés-megszállott, vagy igaz? Mindenki korrupt és ellened van minden? Sajnos, ez csak az agyadban létezik, de egy jó orvos lehet, hogy tud segíteni...
2020. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
8 A tiédbe biztos. Látván a reakció-produkciódat.Ezek szerint betalált. Helyes.
2020. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod van? "Reakció-produkció"? Te magyarul nem tudsz beszélni, csak értelmetlen dolgokat hadoválni itt össze?

Annyira szánalmas vagy, hogy az már szinte aranyos. Ja, nem. Inkább szimplán szánalas.

2020. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!