Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert mutatja ugy a messenger...

Miert mutatja ugy a messenger mintha nem kona meg az uzenetem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki hirtelen vmiert elkezdett kicsit flegmulni velem de nem is ez a lenyeg de valamit csinalhatott hogy igy mutatja a messenger? Valmi korlatozas vagy hasonlo?

Mert latom azt hogy aktiv pl es megis ugy van ott az uzenetem hogy ugy nem teli a karika, hanem latszik h en elkuldtem de o nem kapta meg pedig aktiv.



2020. júl. 17. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mert nem is kapja meg.
2020. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelmen kívül hagyásba rakott. A szűrt üzenetei közé kerül, az engedélykérésekbe. Úgy olvassa el hogy te azt hiszed meg se kapja (fehér karikát látsz).
2020. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszi
2020. júl. 17. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Cefet egy érzés. Pedig velem "csak" egy barátnőm csinálja rendszeresen.

Pasit dobnék érte azonnal. Ocsmány, megalázó. Inkább olvassa el nyíltan és ne válaszoljon, de ez a sunyiskodás...

2020. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat nem ertem egyebkent mert talalkozo utan azt mondta pl h o azert megtudna kedvelni (elotte nem akart komolyat) majd mindig eltelik kis ido messengeren es elhidegul.

Gondolom felidegesitettek mar az uzeneteim..

2020. júl. 17. 09:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent most valaszolt de csak egy ilyen oke-t..
2020. júl. 17. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet szimplán a Messenger vacakol. Nálam azt szokta csinálni sokszor a Messenger, hogy küldök egy üzit, fent van a másik, de ugye csak üres karikát mutat az üzenetemnél. Ekkor küldök még egy üzit, és akkor az előzőnél már ki van töltve a karika. És sokszor, mikor más küld nekem üzit, akkor ő is szokta mondani, hogy nem akarja elküldeni a messenger az üzit.


Persze lehet, hogy az a helyzet amit a második válaszoló írt, kitudja.

2020. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neem,

Valoszinu korlatozott

2020. júl. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!