Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig számít valaki fiatalnak?

Meddig számít valaki fiatalnak?

Figyelt kérdés
Nyilván relatív, de ha valakire ránézel és azt mondod, hogy ó, ő még fiatal, akkor nagyjából hány évesre becsülöd?
2020. júl. 17. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
18-ig gyerek. Utána kb 40-ig fiatal, majd 65-ig középkorú, 65 felett idős.
2020. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

20-35-ig fiatal


35-65 középkorú


65-től idős

2020. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En 23 èvesen kezdtem öregnek erezni magam mert a diszkok tele voltak tinikkel en meg a 25 éves spanjaimmal mintha nem illettünk volna a képbe es a 30 as korosztaly felé kellett volna kacsintgatnom ha komoly igazi kapcsolatot szeretnék de en a harmincasokat meg öregnek éreztem magamhoz.

Szoval 23. évemtöl kialakult olyan huszonéves köröm akikkel lehet logni meg "bomolni" es nem a munka bolt csalad hàromszögében élnek, de nem gyöztük keresni a helyeket ahol nem tinik vannak, aztan inkabb maradtunk annal hogy egymashoz jarkaltunk vagy külföldre, meg csavarogtunk.

Igazabol most is kilogunk. Es egyre kevesebb a baràt mert mindenki beleàll ebbe a malomba munka meg gyerek.

A fösulin ugyanez, tele van idössel.

2020. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*akkor sembesültem ezzel mikor odajött hozzam egy kb 18 éves irto helyes srac tancolni akart velem, vont magàval es vonzott is kicsit, es mikor mondtam hogy en 23 vagyok elkezdett röhögni es szolt a haverjainak hogy nezzetek mar uristen ö 23 éves es ott hagyott
2020. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nalad fiatalabbak mindig fiatalok lesznek. 80 evesen a 60 evesre is azt mondta a nagyapam, hogy nezd azt a fiatalt.
2020. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!