Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hany eves korig...

Szerintetek hany eves korig szamit valaki fiatalnak?

Figyelt kérdés

En 22 eves multam es ugy erzem,hogy majdnem leeltem eletem felet es 10 ev ugy elrepult mintha egy pillanat lett volna. Ugy felek.. Ranezek a 12-16 eves korosztalyra es irigylem oket. Munkatarsaim 30 ev felettiek es hulyenek neztek mikor ezt elmondtam nekik es kirohogtek. Olyan rossz...Nem erzem magam felnottnek meg. Ez az erzelmi labilitas normalis a koromban? Levelezon jogra jarok mellette pedig dolgozom. Levelezon is sok 30-40 koruli ember van es olyan kozelinek erzem mar ezt a kort en is.

Elmulik ez a sz**r erzes valaha?

Mindenki azt mondja,hogy a legszebb koromban vagyok,de en miert nem tudok orulni ennek? Azon kattogok mindig,hogy ki hany eves a kornyezetemben.

22/L


2018. okt. 7. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Az 50 evesnek a 30 fiatal, a 80 eves meg az 50 evesre is azt mondja hogy fiatalember
2018. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De ugy altalanossagban veve?

Meddig mondhatjuk valakire,hogy fiatal?

30 meg fiatal? 40 mar nem igazan szerintem

2018. okt. 7. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Körülbelül 40-ig. Onnan jön a felnőttkor 80-ig. Aztán meg az öregség.
2018. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nagyapa 80 éves koráig jobban bírta a fizikai munkát, mint mondjuk én. A hírekkel naprakész volt mindig, szellemileg oké volt. 86 éves koráig kicsit gyengült, halála előtt két hónappal még elment busszal fogragasztóért a 25 km-re lévő városba. Szóval igen, én is röhögök rajtad.
2018. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó.Vannak akik huszonévesen már kopaszodnak meg öregnek érzik magukat.

Kérdező felnőtt ember vagy,ne hátra felé tekints mindig a múltba.A múlt az elmult és el kell felejteni,nem tehetsz mást.Mindig a jelenre és a jövődre koncentrálj és akkor boldog leszel.

2018. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

25-ig

25-65-ig középkorú

66- időskorú

2018. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

25-30ig fiatal szerintem, személytől függ ki meddig marad fiatalosabb. 30-tól 60-ig felnőtt, 60 fölött már öreg szerintem.


22l

2018. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"40 mar nem igazan szerintem"

Én pontosan ennyi vagyok és jót mulatok ezen. Arról nem is beszélve, hogy épp 22 voltam, amikor depressziós lettem és öregnek éreztem magam. Néztem az akkori 40 körülieket és attól rettegtem, hogy ha én is annyi leszek, vége a fiatalságnak és minden értelmét veszti. Azt hittem, hogy 40 felett már nem élet az élet. Most tehát pont 40 vagyok és ezerszer jobban érzem magam, mint 20 évvel ezelőtt. Nem híztam meg, a hajam csak enyhén hullik, és bár fehéredik, de festem, így nem látszanak az ősz szálak. Ugyanolyan divatosan öltözködöm, mint 10-20 éve, és nehogy kezdenék eltompulni, de egyre több dolog érdekel. Nem nősültem meg és gyerekeim sincsenek, de nem is hiányzik. Szabadon és függetlenül élem az életem és jól érzem magam a bőrömben. Amíg fel tudok nézni nálam idősebb emberekre és példaképnek tekinteni őket, addig nincs baj.

2018. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
30 felett már semmiképp se "fiatal".
2018. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 he84 ***** válasza:
Szerintem 30 éves korig fiatal, 30-tól felfelé már középkorú felnőtt, a legérettebb kor sokaknak, 40-től 70 éves korig felnőtt, 70-től idős és 80-tól már öreg. A 20-25 évesek egyáltalán nem öregek, nem értem egyes huszonévesek miért hiszik magukról, hogy már olyanok mint a 40 évesek, vagy az idősebbek. Nem te vagy az 1. ilyen itt és némiképp fura. Örülj a korodnak, ne stresszelj előre, mert akkor persze hogy nem tudod jól kihasználni. Rajtad múlik, hogy a fiatalkorod és a későbbi korod hoyan telik. Illetve csak nagyrészt rajtad, nem teljesen, de az is elég.
2018. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!