Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tűnik...

Szerintetek melyik tűnik vonzóbbnak mások szemében?

Figyelt kérdés

Ha 2 egyetemista lányt hasonlítunk össze(20 évesek)melyik tűnik mások szemében vonzóbbnak?

1. lány: első év óta dolgozik gyakornokként, nem a szüleivel él, van sok barátja, de nem posztolja ki az életét instagramra,néha eljár bulizni,de nem gyakran (kb havi 1x),okos,nagyon sok ponttal került be államin. Jól tanul,minden nap előveszi az anyagot,de mellette van ideje dolgozni és a barátaival /barátjával lenni hétvégén. Bizros párkapcsolatban él.

2.lány: a szüleivel lakik,akik nagyon sok zsebpénzt adnak neki,nem dolgozik,heti 2-3x bulizik, soha nem tanul,nagyrészt kipuskázza egy kettesre,minimum ponttal vették fel önköltségesre,a szülei fizetik az egystemet is. Havonta váltogatja a pasiját,nagyon sok barátja van,minden nap minimum 10 instagram sztori.



2020. júl. 17. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az első
2020. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Férfiak szemében az, aki jobban néz ki.
2020. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha az első 265 kiló, akkor a második.
2020. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az első. Viszont tapasztalataim szerint a nagy többségnek a második mert ő "bulis jófej", az első meg "uncsi stréber".

De ez csak az iskolás években "kifizetődő" neki ( értsd: mindenki meghúzza oszt szevasz. Ő ezt érzi eredménynek). Az ilyenek nagy részéből semmi sem lesz az életben.

2020. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
1.
2020. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az első lány sem unalmas szerintem,neki is sok barátja van,jár azért bulizni,ha ritkán is.

2020. júl. 17. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tippelem a kérdező az első lány :)
2020. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én személy szerint egy srác vagyok:D

Mindkét lánnyal jóban vagyok és alakulhatna bármelyikkel valami komoly...ezért tettem fel a kérdést.

2020. júl. 17. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha biztos kapcsolatot akarsz arra az első alkalmasnak tűnik ha nem a kapcsolatban bontakozna ki hogy durván önbizalom hiányos féltékeny még a szomszédodra is és mellé tapadós.

A második csak fugálásra ha nem akarod betörni és rizikózni h melletted mennyi nemi baja van.


És ha nem vannak az egyetem kívül is lányok/nők

2020. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban nez ki. A ferfiaknak mindegy mit csinal ,ha jol nezel ki.

N

2020. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!