Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Súlyos tisztaságkényszer...

"Súlyos tisztaságkényszer miatt egy 17 éves fiú részére terapeutat keresunk. Szorongása szexuális eredetű." Milyen modon kapcsolodhat a tisztasagkenyszer a szexualis szorongashoz?

Figyelt kérdés
A fent idezett reszt egy terapeuta kereso csoportban olvastam
2020. júl. 17. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem simán lehet, hogy szexuális zaklatás áldozata lett, ezért mocskosnak érez mindent. De ez csak tipp, ahogy a szülő is csak tippelget valószínűleg
2020. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Lehet szexuális zaklatás miatt.


Esetleg szigorú vallásos neveles következtében, mert ugye a szexuális tevékenységek (pl. Maszturbálás, házasságon kívüli nemi élet stb) bűnnek vannak minősítve amiktől meg akar szabadulni, le akarja mosni magáról.


De persze ezek csak tippek, egyedül a fiú tudhatja pontosan a választ

2020. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Zaklatták és folyton mosdani szeretne, mert piszkosnak érzi magát. Ha túlzásba viszi a szappanozást, törölközővel dörzsölést még árthat is magának.
2020. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Miert vannak lepontozva? Szerintem abszolut helytàllo vàlaszok.


En is a szexuàlis zaklatast következtetem.

2020. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha jól megnézed egy ember pontozta le, a 72 %-os, de 8 másik ember hasznosnak ítélte az első választ. Van ilyen, egy ember nem ért egyet. Az más kérdés hogy nem azt kellene pontozni a hogy tetszik vagy nem tetszik a válasz, de mindegy.

Én is ilyesmire gondoltam mint az előttem szólók, vagy valamilyen nagyon szigorú nevelés ahol tiltott minden szexuális dolog. Bár jobban belegondolva attól nem lesz tisztaságmániája az embernek de ki tudja. Így én is a zaklatásra tippelek.

2020. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!