Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol, hogy...

Mi a velemenyetek errol, hogy kulfoldi rabokkal levelezik ez a youtuber?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

gondolom rohadtul kéne az a zöldkártya, úgy tűnik mindenáron :D

Majd élőben ha találkozna velük majd meglátná kikkel levelez:jobb esetben kapna egy két pofont, rászoktatnák a narkóra meg elkezdenék futattni, mindjárt nem lenne akkora móka ez a levelezős ismerkedés

2020. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha neki jó akkor hagy csinálja, szerintem egy részből jó dolog másikból meg nem.
2020. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy szinten tök okés, másrészt pedig nem. Mármint, egy gyilkossal, vagy halálra ítélttel én tuti nem levelezgetnék, mert nem véletlenül ítélték halálra, nem hiába van börtönben. Egy olyan rabbal való levelezés, aki pedig nem csinált olyan komoly bűntényt, avval pedig most okés lehet a levelezés. De mindenkinek szíve joga eldönteni mit csinál, ha akarja, nyugodtan csinálja.
2020. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szép "magyar" neve van..
2020. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!